1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360key i klucz napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez switelolo124, Listopad 4, 2013.

1. switelolo124

switelolo124 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łagów
    Witam.
    Zastanawiam się nad kupnem tego cuda jakim jest x360key. wiem mniej więcej o co tam chodzi bo czytałem i oglądałem filmiki ale mam problem bo jeśli ten problem jest spory... to praktycznie konsole wywalam do śmieci bo nie będzie mi potrzebna...
    Mam napęd hitachi jest on spoof'owany (czyli jest od innej konsoli) i ma wgrane lt 2.0. do x360keya potrzebny jest klucz i oto pytanie JAKI ?
    nie posiadam oryginalnego klucza ponieważ kiedy przerabiałem konsole nie znałem się na tym i nie sądziłem że przyda mi się jakiś tam klucz do napędu...
    czy wystarczy że jakimś cudem postudiuję i uda mi się wyciągnąć klucz ten z przeróbki i czy on będzie działał na xkey'u ?
    wiem że trochę zamotałem ale chyba wiecie o co mi chodzi... chce ułatwić sobie to bo niestety nie stać mnie na oryginalne gry a z tym wypalaniem to już jest w ogóle urwanie głowy
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. eryk122916

eryk122916 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najlepiej to daj do sklepu i ci to zrobią za 40 zł

Wysłane z mojego WT19i przy użyciu Tapatalka

4. koloboro

koloboro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    klucz jest zawsze taki sam dla danej konsoli, nie ważne w jakim napędzie siedzi. trzeba go tylko zczytać.

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Klucza napędu nie zgubisz ..... teraz jest w tym innym napędzie kwestia odczytania, i zawsze jest do odzysksania przy pomocy Rgh :cool:

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk 4

6. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Wydaje mi sie ze bardziej oplacalnym rozwiazaniem bedzie zrobienie RGH (~150zl) bo z tego co pamietam xkey kosztuje ~300zl.

7. switelolo124

switelolo124 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łagów
    no tak rgh fajna opcja ale nie pogram np w jakieś nowe gry by wyskoczy mi przecież ta aktualizacja dasha... a tam jest jakiś inny dash przecież.. chyba że to się omija..
    a i podłączałem napęd pod kompa i "oswajałem go" przez slaxa, wszystko fajnie komp widzi napęd ale jungleflasher mi nie odpala bo mam zakichany komputer wirusami i wyskakuje ten błąd 0x00000007 czy jakoś tak.. i lipa.
    a xkey wiadomo droższy, ale mam możliwość podpięcia dysku normlanie pod to i odpalanie obrazu praktycznie dowolnego a do rgh z tego co wiem to trzeba jakoś rozpakowywać coś tam usuwać, przerzucać na konsole i takie tam... a dysk mam 20 gb to nie za dobre też to jest... wolałbym jednak xkeya.
    czyli powiadacie że jak klucz wyciągnę i wrzucę w tego xkey to będzie śmigać. hmm poważna decyzja

Wczytywanie...

Poleć forum