1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360S z RGH - dostęp do wew dysku przez NXE / problem z odtwarzaniem filmów

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez dodo121_PL, Kwiecień 9, 2015.

1. dodo121_PL

dodo121_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mój problem polega na tym że ffplayer zawiesza się podczas oglądania filmów 720p, zaraz sprawdze jak z filmami w 480p. Próbowałem też XMplayer'a ale nie ma dzwięku przez HDMI a to jedyna opcja w moim przypadku.

Konsola jest mi bardzo potrzebna do odtwarzania filmów, wiec wpadłem na pomysł żeby odtwarzać filmy przez NXE, tylko czy jest jakaś możliwość żeby dostać się do plików z wew dysku który jest w konsoli, bez pendriva / zew dysku? Poprostu żeby filmy były na wbudowanym dysku w konsoli i można je było odtwarzać przez NXE.

Tak samo chciałbym móc otwierać zdjęcia które są na wbudowanym dysku.

Proszę o pomoc w temacie. Z góry wielkie dzieki :)

EDIT:
    Dashboard z awatarami, odtwarza normalne filmy na DVD.
    Wersja Dash: 3.0 Rev58
    Wersja jądra: 2.0.17150.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ffplayer tak działa, nie stworzono nic dobrego w kierunku filmów na xbox 360. W nie nic zmienić nie możesz

4. dodo121_PL

dodo121_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kiepsko :(
    Wpadłem na pomysł żeby przerzucić filmy na wew dysk konsoli przez File Menager w FSD. Problem jest taki że nie wiem gdzie je wrzucić, próbowałem do folderu Content jak i do folderu Content/00000000000..... ale w Ostatniej zakładce NXE -> System -> Pamięć masowa nic nie widzi w folderze Pliki Video :/

Wczytywanie...

Poleć forum