1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360USB PRO czy Lizard 360

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez ESLORD, Październik 27, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Panie i Panowie (użytkownicy powyższego sprzętu)
    Noszę się z zamiarem zakupu któregoś z urządzeń, pod kątem fleshowania Slimów. Moje pytanie jest dość banalne, mianowicie interesuje mnie które urządzenie jest lepsze jeśli chodzi o przerabianie Slimów ? czy opłaca się dać za Lizarda ponad 100 zł więcej ? z tego co widziałem Lizard pomaga w drillowaniu? A jak to jest z połączeniem napędu do PC poprzez te urządzenia ?

(nie nie chce mi się czytać opisów urządzeń, wole zapoznać się z opinią ludzi którzy to mają i korzystają na codzień)

Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli chodzi o Slimy to Lizard jak dla mnie jest dużo wygodniejszy. W urządzeniu wchodzisz w odpowiednie menu i dosłownie 3-4 kliknięcia i już drilujesz. Potem tylko Kliknięcie w Toolboxie i masz FullDump. To samo tyczy się wgrywania FW.
    Jeśli chodzi o dopłatę 100zł. W tej cenie dostajesz dodatkowo SCORPION 2 i adapter do zasilenia napędu z przełącznikiem ON/OF i guzikiem do wysuwania tacki.

4. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    A da się napęd podłączyć poprzez Lizarda do PC, i wyeliminować problem z kablem SATA ? chyba nie ?
    Lizard robi zrzutkę klucza ze Slimów (SLIMKEY) bez problemu ?

5. lfanek

lfanek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tylko lizard. Sata podlaczasz pod lizarda a nie pod PC. Kup to zobaczysz z jaka szybkoscia, latwoscia i przyjemnoscia robi sie lizardem slimy. Wez tylko wersje ze spearem...

6. gruby33

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli bardzo chcesz to Lizardem możesz zrobić flash nawet bez Laptopa czy PC.

7. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    No dobra ale spoofa klucza do cfw chyba musze zrobić w jf ? ew. czy da się go podpiąc do PC tak żeby zgrać sobie z Lizarda wyciągnięty klucz lub ofw?

8. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Ja polecam x360, bo sam uzywam i nie narzekam. Z pewnoscia plusem jest szybkosc na konsolach phat i stale wsparcie z team executer. Proba i zasilanie mozesz zrobic sobie sam i nie wydaje mi sie, ze jest to warte przeszlo 100zl wiecej.

9. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    No proba PMT (+ sputnik probe) i zasilanie mam już do PHAT-ów. Tylko mam ciulaty kontroler SATA i już ze Slimów nie chce mi ściągać dvdkey'a. A nie odważę się ciąć czy wiercić Slima jak nie będę miał wcześniej dvdkey'a

10. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Na shop01media masz x360usb za 200zl z przesylka. Wysztko smiga bez zajakniecia, z czystym sumieniem moge polecic ten sprzet.

11. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Na przyszłość planowany jest usbpro v2 który będzie miał zintegrowany ck3i ;]
    To już w ogóle lizard zostanie w tyle.
    No i oczywiście polecam usbpro.

12. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Aktualnie mają out of stock :/ A jakiś Polski dystrybutor ?

13. FNW

FNW Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam Lizarda miałem USBPro - to i to jest dobre ale ciężko mi było na początku zrozumieć filozofię działania Lizarda po przejściu z używania JungleFlasher-a - po prostu wszystko maksymalnie ułatwione - wszystko podane na tacy - częste aktualizacje oprogramowania. Ale nie opowiadam się za jednym ani za drugim - najlepiej mieć oba ;). Jeśli chodzi o osoby które nie mają, żadnego sprzętu to raczej Lizard - ze względu na bogatsze wyposażenie.

14. gruby33

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja też miałem USBPro i po kupieniu Lizarda sprzedałem :p

Co do pytania sloniuka.
    W Lizardzie zamiast JF używasz Toolbox. Przez niego zgrywasz klucz i wgrywasz FW. (oczywiście jeśli chcesz możesz sobie też przygotować FW w JF, ale ja w tym nie widzę takiego sensu).
    Ci co piszą, że JF lepszy i bardziej intuicyjny od Toolboxa. Dla mnie to g..o prawda. Toolbox jest równie dobry i intuicyjny. Po prostu trzeba się tylko odzwyczaić od tego czego się używało ciągle.
    Może i tutoriale Lizarda wyglądają przerażająco ale w rzeczywistości jest tak samo łatwo jak i w JF.

Więc kupuj co chcesz. Jeśli masz już Probe i coś do zasilania napędu to taniej wyjdzie ci kupić X360USB.

15. marcinparada

marcinparada Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    3Miasto
    Miałem Lizarda i teraz mam x360usb. Jeśli chodzi o wygodę pracy, szybkość i możliwości jestem za x360usb. Lizard może i lepszy do slimów, ale nimi się nie zajmowałem. Jeśli chodzi o phaty to JF + x360usb wymiatają ;)

16. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    No więc co do Phat to mam swój dobry sprawdzony sprzęcik PC+PobeV3+zasilanie i jeszcze nie strzelił mi nigdy z pupy więc w tym temacie mnie nie ciśnie. Ważniejsze natomiast są dla mnie Slimy. Grubo myślałem nad X360USB pro ale u jedynego Polskiego dillera nie ma i nie wiadomo kiedy będzie, dlatego dzisiaj...proszę o fanfary :D zakupiłem Lizard360 Snow edition ze Scorpionem v2. Zatem Panowie niebawem zacznę pisać lamerskie posty z mnóstwem pytań :) a korzystając z okazji zacznę od tego Scorpiona v2 - korzystał ktoś z was z tego juz?

17. FNW

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak - pytaj jak coś. Podpowiedź - wszystko szczytuje bez problemów jednak jest jedno ale - jeśli nie masz już klucza do LiteOn-ów Phat to za każdym razem do z czytania musisz otworzyć napęd, żeby podpiąć się w płytę - brak możliwości odczytania tak jak np. w X360USB za pomocą operacji z tacką bez otwierania napędu - i to jest praktycznie jedyna wada jaką dostrzegłem w porównaniu do X360USB. Reszta to bajka

18. gruby33

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Teraz przecież jak nie masz klucza to z X360USB Pro też musisz otworzyć napęd aby dotknąć igłą to MPX01...

Co do obsługi Lizarda polecam na spokojnie przeczytać tutoriale i pytań nie będziesz potrzebował zadawać: http://www.360lizard.com/website/forum.php

Mała rada ode mnie jeśli będziesz często używał SCORPIONA. 2 zaczepy, które posiada są na bardzo cienkich i kruchych kablach. Radzę od razu je przycisnąć do obudowy i przykleić izolacją. No chyba, że chcesz rozbierać haczyk i lutować kabelek :)

19. FNW

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mylisz się w przypadku np. Lite-0n 83850cV1 wystarczą w przypadku X360USB tylko operacje tacką - nic więcej. Co do kabli do wersji snow edition dodają już poprawione krokodylki co nie zmienia faktu, że doradzasz słusznie.

20. gruby33

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja właśnie posiadam tą "poprawioną" wersję. I chyba cieńszego drutu już tam nie dało rady dać... 5-6 razy ruszyłem krokodylkiem od Scorpiona bo mi kabelek przeszkadzał i nagle się urwał....

21. FNW

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mi akurat drut odpowiada - ponieważ gdyby był grubszy był by bardziej sztywny i sprężysty co powodowało by odrywanie od płyty. Uważam, że to kwestia prawidłowego rozłożenia na biurku.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum