1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360USB PRO Mega Bundle

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mendrzej, Wrzesień 3, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mendrzej

mendrzej Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    IRL
    Witam w najblizszych dniach mam zamiar przerobic swojego klocka. Nigdy wczesniej tego nie robilem ale poczytałem troche na ten temat i sadze ze raczej dam rade bez wiekszych problemow po za jednam, mianowicie nie posiadam stacjonarnego komputera same laptopy i moje pytanie do was to:
    Czy przy pomocy tego pakietu: X360USB PRO Mega Bundle!! - 360 Bundle Deals - Xbox 360 - ModTraders.co.uk będę w stanie dokonać pełnego przerobienia mojego Xboxa(grubas) z napędem Lite-on'a? Czy być może będę potrzebował jakichś innych urządzeń ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Papa LOLO

Papa LOLO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    Mialem ten sam dylemat. Ale zamowilem Lizarda. Jedyny problem to zasilanie, ale mozna je pociagnac z konsoli.

4. mendrzej

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    IRL
    Co dokładnie zamówiłeś masz jakiś link do sklepu? I czy przy pomocy tego po za zasilaniem nie miałeś żadnych problemow z przeróbką ??

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Lizard to okolo 250zl. Oplaca sie dla jednej konsoli?

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

6. mendrzej

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    IRL
    Opłaca się gdyż aż ponieważ jestem za granica i w mojej okolicy nie znalazłem żadnego 'magika' który by mi to zrobił a z tego co się już dowiadywałem kosz to 50euro + wysylka

7. mendrzej

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    IRL
  8. Papa LOLO

Papa LOLO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    games-box.pl , tutaj udalo mi sie znalesc lizarda. Nie mam go jeszcze, ale ma go znajomy serwisant. Chodzi rewelacja, tak przynajmniej mowi :) Ja robie zrzute z kumplami, bo na ta chwile placic 50zl* kilka konsol nie ma sensu. A flashe co pare dni.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum