1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbl a nowa konsola

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jeckie, Grudzień 20, 2010.

1. Jeckie

Jeckie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przypomniało mi się, że jak się kupuję konsolę to się dostaje miesiąc golda za free prawdaż? Teraz mam takie pytanie skąd to się bierze, jakiś kod jest i gdzie on jest? Czy ja np mógłbym komuś to sprzedać, czy to jest tylko do mojej konsoli przypisane i czy to mnie jeszcze obowiązuje jak konsola jest z grudnia 2008 roku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RainbowX

RainbowX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Konsola jest z grudnia 2008 i jeszcze nie była logowana do xbox live? ;o

Co do tego 1miesiąca golda - po prostu tworzy się po 1. podłączeniu konsoli do xbox live nowe konto z poziomu konsoli i system sam nam daje (jeżeli wybierzemy taką opcję).

Nie można tego sprzedać, jedynie (nie jestem pewny) można dać pasy innej osobie, która będzie się logowała do tego konta na innej konsoli. Ale nie wiem czy to zadziała

4. paysker

paysker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szwecja
    na 3 rozne emaile mozesz zrobic 3 razy miesiac xbl to tylko do danej konsoli

5. Jeckie

Jeckie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli lipa, bo jak się podłącze to mnie zbanują a nikomu innemu tego nie mogę przekazać.

Wczytywanie...

Poleć forum