1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL amerykański->polski->amerykański...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rayearth, Czerwiec 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rayearth

Rayearth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Z racji na brak wielu treści na polskim XBL, postanowiłem wrócić na amerykański. Rozumiem, że jest możliwe raz na 12 miesięcy, ale czy jak rzeczywiście zmienię region ponownie to tak samo zawartość kupiona w Polskim będzie niedostępna do pobrania w amerykańskim XBL?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Jezeli przeemigrowales z ameryki na PL, to nie zrobisz emigracji znowu na USA, musi minac pelen rok. Jak chcesz miec zawartosc angielska stworz nowe konto na USA, mozliwe ze na konsoli bedziesz mogl tylko na pl, to robisz na xbox.com i odzyskujesz tag gracza (ja tak mam, ze mam profil na PL, a drugi na USA.

4. Rayearth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    To, że mogę to zrobić raz na rok to napisałem sam wyżej. Chcę mieć pełną zawartość rynku, ale na swoim podstawowym koncie, a nie na drugim.

Bardzo proszę o odpowiedzi stricte na zadane pytanie.

5. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Zalezy. Jak jakas gra jest w amerykaniskim XBL i to samo na polskim to bedzie to samo tylko w innym jezyku i cenie

6. Rayearth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Język mi nie przeszkadza, tym bardziej cena, skoro można już płacić przez PayPal.
    Pytanie czy takie powrót w ogóle będzie możliwy i co konkretnie się z tym będzie wiązać (czy utracę to co kupiłem na polskim XBL).

7. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A skad to ktos ma wiedziec pomysl troche, migracja byla do Lutego, nie minol jeszcze rok i nie wiadomo czy bedzie mozliwa wogole migracja na USA.

8. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    1. Polski XBL jeszcze sie dobrze nie rozwinal ale dobrze sobie radzi.
    2.Mniej gier (Polski XBL)

Tak wiecej to nic nie ma minusow/plusow . ale napisze jedno: JESTES POLAKIEM?? GRAJ NA POLSIM XBL!

ale wybor nalezy do cb :D

9. Rayearth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Ja migrowałem już w listopadzie więc jeszcze trochę i być może spróbuję wrócić na Amerykę.

Chciałbym grać cały czas na polskim XBL, ale jego ubogość mnie dobija. Nie mogę kupić dodatków a tym samym calakować gier, w które się już wczułem i mam chęć ukończyć w całości przygotowując się do następnej części (np. Mass Effect 2).

I teraz mam do wyboru:
    1. Nie mieć dostępu do kilku treści ze względu na blokadę regionalną IP (amerykański XBL)
    2. Nie mieć dostępu do wszystkich staroci i sporej części nowości na polskim XBL

Z dwojga złego wolę wrócić na Stany, bo nie ma mowy, żeby M$ wkładał jakąś pracę, aby wprowadzić te starocie, będzie skupiał się co najwyżej na nowościach.
    Nie przemyślałem tej decyzji w listopadzie i przeszedłem na polski... Znajomi cieszą się z DLC a ja zostaję w tyle ze wszystkim.

Nie interesuje mnie jednak zupełnie kupowanie na jednym koncie i granie na moim podstawowym. Wolę mieć wszystko na jednym profilu.

10. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    coz za problem zalozyc 2 konto i w razie potrzeby kupna dodatku czy innej *******ki doladowac drugie konto paroma zl/dolarami i tam kupic a grac na POLSKIM koncie? : ) Wiem, ze to troszke zachodu, ale warto docenic, ze MS szybko rozwija polskiego live. Owszem, nie wszystko wychodzi, jednak "starocie" sa uzupelniane co jakis czas a dlc do ME2 nie bedize, bo polska wersja nie jest kompatybilna. Natomiast wiecej takich problemow nie bedzie, nie badz burger, nie po to Twoj pra-dziadek walczyl o wolna Polske abyś burgerem sie stawał!

11. Rayearth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Nie chodzi nawet o "zachód" z tworzeniem konta, ale o to, że zwyczajnie nie chcę mieć mojej zawartości na 2 kontach. Chcę mieć wszystko na jednym.
    Polska wersja ME2 nie jest kompatybilna? Spoko, problemu nie ma. Polskie wersje gier mnie nie interesują (przeważnie tłumaczenie i tak jest do ****), zakupiłem ME2 w UK i mam całość po angielsku. W tej sytuacji dodatki by działały, ale oczywiście taką polityką M$ zmusza do kupowania w swoim kraju, gdzie gry są droższe (w przypadku, gdy chcemy DLC, które działają).

12. Alex789

Alex789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Migrować można tylko na kraje, które otrzymały LIVE w listopadzie 2010. Więc i tak już nie przemigrujesz na USA.

13. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Koniec dyskusji normalne argumenty nie przemawiają. Chcesz to wracaj na US gry z PL XBL póki masz na dysku będą działąć ponownie ich nie ściaśgniesz i tyle... Ja mam konto PL główne i jedno US z którego jak coś potrzebuje to sobie ściągam nawet jeśli jest blokada regionalna. Każda gra czy dodatek ściągnięta z US działą na PL koncie głwónym i po co tyle gadania....
    Zamykam

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum