1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL brak obrazków niektórych gier

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Matthew, Luty 13, 2009.

1. Matthew

Matthew Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jak wiadomo po zalogowaniu się do XBL w miejscu napędu pokazuje się nam duża okładka gry, a w liście przyjaciół przy zanjomych mamy rysunek pudełka gry w którą grają. Mój problem polega na tym że przy niektórych grach wszystko wygląda jakbym niebył zalogowany :confused:. Mam tak w BF:BC w miejscu napędu mam cały czas małą ikonke, w liście przyjaciół zamiast obrazka BF:BC mam u znajmoego puste pole. Z gier których niemam nie widze w liście znajomych obrazków z dema resident evil i z Grida ... tyle zauważyłem. Wczoraj kupiłe assasin's creed i działa normalnie ?

Ma ktoś jakiś pomysł ?? :(

Edit:

Tak to mniej więcej wygląda

Wczytywanie...

Poleć forum