1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL - cos nei tak z profilem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ogru, Styczeń 24, 2011.

1. Ogru

Ogru Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Konsola przerobiona lt+. Moj problem polega na tym ze po polaczeniu sie do XBL w zadnej grze nie moze mi znalez servera np COD MW2 czy L4D2. Nie jest to problem z konfiguracja sieci czy NATem poniewaz do niedawna wszystko dzialalo. Konfuguracja nie byla zmieniana. BAN to tez nie jest bo jak by byl ban to nie mogl bym sie polaczyc z XBL i nie widzial bym znajomych online. Wydaje mi sie ze jest to problem z profilem. Kiedys mialem cos takiego i udalo mi sie to naprawic poprzez uruchomienie mojego profilu na innej konsoioli a nastepnie usuniecie profilu z mojej konsoli i pozniej odzyskanie go. Nieststy w tym momencie nie mam dostepu do 2giej konsoli a po usunieciu z mojej i odzyskaniu dalej jest to samo. Moge sie mylic co do rozwiazania problemu, mozliwe ze to byl jakis zbieg okolicznosci ostatnim razem jak tak mialem.

Co do przyczyny problemu to wydaje mi sie ze ma to zwiazek z tym ze gdy gralem na kopiach wypinalem na ostro kare sieciowa WiFi z konsoli. Tutaj tez moge sie mylic. Ale to jakos by sie trzymalo kupy.

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DELTA spliff

DELTA spliff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    wronki
    1 sprawa że teraz bez spachowania mw2 na lt+ nie odpalisz jej w ogóle 2 sprawa jeżeli chcesz to możesz poprosić kogoś z frendsów na xbl lub z forum żeby pobrał konto na chwilę

4. Ogru

Ogru Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co ma piernik do wiatraka?

Dzieki za odp.

Wczytywanie...

Poleć forum