1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL + DLC PES 2012 + Aktualizacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mlodinho10, Czerwiec 18, 2012.

1. mlodinho10

mlodinho10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W skrócie: konsola Falcon, przerobiona LT 2.0, podłączona do live chyba 2x celem pobrania kodeków do filmów (dawno, dawno temu), granie zawsze offline.

Chciałbym pobrać DLC do PES 2012 (bodaj jest darmowe), ponieważ jest wymagany przy przerobionych Option File - nikt raczej nie lubi grać wirtualnymi drużynami, dlatego fajnie byłoby wgrać sobie OF z herbami, transferami, strojami itp.

Czy po podłączeniu do live takiej konsoli będę zmuszony aktualizować dashboard czy mogę zostać przy 2.0.13599.0 - chyba, że nowy dash nic mi nie spierdzieli ? Czy na koncie silver można pobierać darmowe DLC czy trzeba mieć golda ? Czy jest możliwość wyhaczenia jakiejś blokady LT ? Co w sumie grozi ? Ewentualny ban na live mi nie przeszkadza, bo i tak nie mam podpiętego dysku. Moja wiedza trochę się zatrzymała i już się gubię w tych dashach i przeróbkach, tej całej topologii itp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków.

Wczytywanie...

Poleć forum