1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL - dwa konta (Polska i USA)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rozella1, Kwiecień 18, 2011.

1. rozella1

rozella1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    to mój pierwszy post na forum, zaś w tematyce konsol(i) jestem praktycznie całkowitym świeżakiem. Wybaczcie więc być może naiwne pytania. Od razu zaznaczam, że przeglądnąłem to forum wstecz dosyć głęboko. Trochę mi się rozjaśniło, ale nie wszystko. Ad rem.

Prze kilkoma dniami kupilismy dla córki konsolę Xbox360 Slim 250Gb. Jeszcze nie zdążyłem podpiąć ją do netu. Chodzi o taką sprawę. Czy jest możliwe by w xbl założyć dwa konta i korzystać z nich na jednej konsoli bezproblemowo. Jeden na polskim xbl, drugi np. na amerykańskim. Jak to wygląda w praktyce? Pytam ponieważ wyczytałem, że w polskim xlb nie ma np. możliwości ściągnięcia piosenek do Lips, które są w amerykańskim. Czyli by można było ściągnąć je z USA, a grać u siebie w Polsce.

Czy w takim wypadku muszę przed rejestracją w USA zmienić region, założyć profil i dopiero wtedy zainstalować na dysku grę by móc widzieć w niej ściągnięte piosenki? Czy nie ma to znaczenia, że gra jest już zainstalowana i po odpaleniu xboxa od razu będą widoczne w menu. Podobnie z grami indie games (widziałem, że jest tam sporo platformówek, jak choćby oozi:earth adventure - tego typu gry moja córa najbardziej lubi), w Polsce tej usługi nie ma. Z drugiej strony nie chciałbym rezygnować z polskiego xbl.

Przyznam się, że gubię się w tych kontach, profilach itp. Czy da sie to jakoś zrobić?

Czy jesteście w stanie zaproponować jakie fajne gry dla dziecka w wieku 12 lat (dziewczynki), strzelanki nie wchodzą w rachubę. NAjlepiej w stylu podobne do Jazz Jack Rabbit, Rayman, Pets (ogólnie platformówki). Kinecta mamy i gry na to ustrojstwo mniej więcej znam.

Dzięki serdeczne za pomoc.
    R

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. Tak, jest taka mozliwosc.
    2. Najpierw zmieniasz region, potem zakladasz konto.

4. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    Jak dla córki to może Viva Pinata? Całkiem sympatyczna gra, aczkolwiek nie jest to platformówka. Ewentualnie gra Kameo: Elements of Power - jest tam troszku walki ze złymi osobnikami ale wszystko utrzymane w bajkowej grafice i z poczuciem humoru. Są elementy typowo zręcznościowe jak i logiczne. Całkiem przyjemna gra. Pooglądaj filmiki na youtube :)

5. rozella1

rozella1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To fajnie, że można tak podziałać na dwóch kontach. Tylko jak to działa w praktyce? Czy muszę przed zalogowaniem się do xbl w USA zmnieniac za każdym razem region i dopiero będę mógł też pograć w gry ściągnięte zza oceanu (bo rozumiem, że będę musiał mieć mimo wszystko podłączony net by zagrać i np. korzystać z Lips (to akurat domena mojej żonki :)) Czy takie rozwiązanie z dwoma kontami jest wogóle legalne?
    Romumiem też, że do ściągnięcia np dem czy właśnie takich dodatków jak nowe piosenki do lips wystarczy mieć darmowe konto silver (abstra***ę od konieczności zapłacenia za niektóre ściągane rzeczy)?

Dzięki za Viva Pinata :) dodam że córa w wieku 12 lat,
    Pzdr
    R

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Nie, kiedy masz juz zalozone konta, po prostu wylogowywujesz sie z jednego i logujesz na drugie. Trwa to dosc szybko.
    Takie rozwiazenie jest legalne, kazda osoba moze miec wlasne konto.
    Tak wystarczy miec konto silver ( obecnie nazywa sie Free membership )

7. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    Z gier polecam serię Lego oraz gry muzyczne np. Guitar Hero, Lips, Scene It itp :D
    co od kinecta to może jakieś taneczne ? ;D

Wczytywanie...

Poleć forum