1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbl gold - jak przedłużyć?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mors1980, Październik 15, 2010.

1. mors1980

mors1980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cześć,

mam obecnie trialową wersję xbl gold (US). kończy się za 2 tygodnie. jak najlepiej, najłatwiej, najszybciej przedłużyć konto gold na następny rok. wiem że na allegro można kupić kody które są wysyłane na email tylko co z tym kodem zrobić dalej? czy można to konto przedłużyć wbijając kod z poziomu konsoli? czy trzeba przez neta się logować na jakiś portal ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    przez konsole wbijasz kod w marketplace, lub logujesz sie na Xbox.com | Home i tam wbijasz na usa i redeem code :) szybciej sie nie da :p

4. Blue

Blue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Kup abonament na Allegro, dostaniesz skan lub sam kod zależy od sprzedawcy. Odpal konsole, zaloguj się, wejdz na swój profil, członkostwa, wymien kod i gitara. Tylko pamietaj żeby kupić abonament na USA lub caly świat.

Pzdr

5. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Xbox Guide, wymień kod, i jedziesz z dalszymi instrukcjami. Podajesz adres(możesz zmyślony) i masz Golda przedłużonego. pozdrawiam

6. mors1980

mors1980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a przedłużyć mogę teraz od razu i nowy okres będzie biegł od momentu skończenia triala czy od momentu wbicia kodu ?

7. Blue

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Poczekaj do konca triala, nie mam pewnosci do konca, ale wydaje mi sie ze jak teraz wklepiesz kod na golda to zamienisz czlonkostwa i nowe abonament bedzie np. od dzis.

8. Guccimane

Guccimane Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Jeżeli teraz wprowadzisz kod to przedłuży Ci o okres na jaki kupisz kod + czas którzy pozostał do zakończenia triala.

10. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak zostanie ci np. miesiąc a ty doładujesz se konto o np. 3 miesiące to poprostu doda ci się do twojego obecnego miesiąca i będziesz mieć na 4 miechy golda

Druga sprawa. Jak będziesz zamawiał na allegro zobacz u sprzedającego formy wysyłki gdyż czasami wysyłają karty z kodem kurierem lub pocztą polską. Podczas gdy można zamówić szybko wysyłke mailową

11. Blue

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Gram na live od trzech lat i kupując GOLDA na Allegro nigdy jeszcze nie otrzymałem kurierem.

Wczytywanie...

Poleć forum