1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbl gold problem - help!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez UNDYS, Grudzień 10, 2012.

1. UNDYS

UNDYS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza,Śląskie
    Witam serdecznie
    Proszę o pomoc w tej sprawie:
    Mam konsole na którą przeniosłem golda 2 miesiące temu,na mikołaja kupiłem nówkę 250 i chciałem przenieść konto a tu info,że mogę to zrobić dopiero w lutym:(
    Moje pytanie do Szanownych Kolegów jest takie:
    1.Czy mogę sprzedać "starą" konsolę na której mam golda,usuwając oczywiscie swój profil z dysku i kupujący bedzie mógł założyć swoje konto?
    2.Na "nowej" konsoli bedę mógł działać na swoim koncie do czasu przeniesienia profilu?
    Oczywiście nie mam bana,tylko szkoda by drugi "X" leżał w szafie do lutego
    Z góry dziękuję za pomoc
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Piszesz strasznie chaotycznie więc nie do końca zrozumiałem. Golda nie masz na konsoli tylko na swoim profilu. Co za problem usuń wszystkie profile z konsoli i ją sprzedaj jeśli chcesz a nową konsolę podącz do XBL i odzyskaj tag gracza. Nie do końca rozumiem o co chodzi z tym lutym, konto możesz odzyskać w każdej chwili nie zapomnij tylko zrobić backup saveów z profilu na starej konsoli.

1 osoba to lubi.
  4. UNDYS

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza,Śląskie
    Re

Dziękuję kolego za odpowiedź:)
    Tak jak piszesz odzyskałem tag gracza na obecnej konsoli dwa miesiące temu.Jeżeli chcę to zrobić ponownie teraz, muszę czekać do lutego.
    Reasumując przeniesienie profilu na konsole jest możliwe co cztery miesiące,stąd moje pytanie do Was czy mogę sprzedać starą konsolę?

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Pierwsze słyszę żeby nie można było odzyskać od razu. Osobiście dawniej odzyskiwałem profil co tydzień regularnie i nie miałem problemów. Może wprowadzili takie coś ale jeśli tak to zmiana na gorsze. A jeśli usuniesz profil na starej konsoli i spróbujesz odzyskać na nowej ? Nic to nie zmieni? Tak jeśli chcesz to sprzedawaj tylko usuń to konto z niej.

1 osoba to lubi.
  6. UNDYS

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza,Śląskie
    Może źle okreslilem konto z przeniesieniem licencji a na to przeniesienie muszę czekać do lutego.Czyli z moja lifencja mogę sprzedać konsolę? Przyszły użytkownik nie będzie miał z tym problemu i ja potem z przeniesieniem licencji?

7. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    Nie nie bedziesz mial kolejny uzytkownik tez nie. Xboxa nie sprzedawaj z twoim kontem xbxolive poniewaz jezeli zakupisz golda i on tez to wtedy nie bedziecie mogli grac ani ty ani on tam tym koncie jezeli bd sprzedawal to usun konto

1 osoba to lubi.
  8. UNDYS

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza,Śląskie
    Dzieki kolego.nie mialem zamiaru sprzedac z goldem tylko usunac profil calkowicie z dysku.ta licencja mnie tylko zastanawiala.rozwiales moje watpliwosci...thnx:joyous:

Wczytywanie...

Poleć forum