1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL Goraca Prosba Panowie i Panie !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez drzewol, Marzec 6, 2011.

1. drzewol

drzewol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.

Może co niektórzy uznają ten post za naiwność, ja liczę na pomocniczość :) Otóż, chciałbym zapytać czy jakaś dobra dusza ma może zbędną subskrypcje 24/48h?
    Sam nie kupuję bo mam mgr-kę do napisania i miesiąc aktywnego live'a może być tragiczny w skutkach :)
    Mój adres: drzewol@interia.pl

Much apprecieated, muchos gracias :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    nie ma takiego słowa jak "pomocniczość"
    przeczytaj słownik a potem na livea;))

4. drzewol

drzewol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lepiej samemu spojrzeć w słownik zanim posty się pisze. Słowo jest, znane też jako subsydiarność choć w innym kontekście ale widzę że za wysokie progi by to tłumaczyć.
    :)

5. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    a załóż sobie nowe konto i będziesz miał golda na miesiąc.

a co do potyczek językowych to kolega popełnił błąd gdyż użył słowa pomocniczość w złym kontekście.

6. drzewol

drzewol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za trudy ale nie chcę właśnie całego miesiąca. Potyczki językowe? Raczej chora mentalność poszczególnych forumowiczów. Co do kontekstu to nie chodzi mi o "zasadę pomocniczości" ale dalej czytajcie tylko to, co Wam piszą w wiki :p

Wczytywanie...

Poleć forum