1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbl i aktualizacja dashboardu mając lt 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wolek423, Maj 2, 2014.

1. wolek423

wolek423 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kilka dni temu kupiłem konsole z lt 3.0, która ma dasha wersje 2.0.16202. Dzisiaj albo jutro mam zamiar podłączyć ją do xbox live.
    I mam kilka pytań:
    -Czy mogę zaktualizować dasha automatycznie bez żadnych problemów? ( takich jak usunięcie przeróbki lt )
    -Czy mogę dostać bana jeżeli xbl będę używać tylko do pobierania gier demonstracyjnych (póki co nie mam zamiaru grać przez neta, dema chcę pobierać by wiedzieć, które gry warto sobie zgrać)

____Kilka godzin temu w jednym z tematów na tej stronie, ktoś (miał około 700 postów, więc mnie to zastanowiło co napisał i skoro ma aż tyle to sądze, że napisał prawdę ) napisał, że microsoft nie daje już banów za przerobioną konsole lt - Czy to co on napisał to prawda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    LT 3.0 jest teorytycznie niewyrkywalne.
    Wykryć przeróbke można tylko poprzez ŹLE nagrane kopie.

Dasha możesz śmiało zaktualizować, dema również możesz pobierać.
    Bana nie dostaniesz.

Po części prawda, ostatnia fala banów za przeróbkę była pod koniec 2009r.
    Teraz bana można zgarnąć za lewe konta i inne numery, które naruszają politykę M$.

4. wolek423

wolek423 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki, czyli można powiedzieć, że spokojnie mogę podłączyć xbox live( tak na 90% :p ), a jeżeli już będę chciał grać online i tylko na oryginałach to szansa, że dostane bana jest bardzo mała co nie?

5. TheOFF

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Dokładnie tak.

6. wolek423

wolek423 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Słyszałem, że podobno jak się kupi xbox live gold to dostaje się kod ( lub coś podobnego ) 1-2 razy w miesiącu z grą. Mogę w tym uczestniczyć? - czy lepiej nie ryzykować/

7. TheOFF

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Śmiało. Zapraszam do nowo utworzonego działu Games with Gold.
    Tam jest wszystko wyjaśnione. Kody na miesiąc kupisz na allegro lub na naszym dziale Giełda.

Wczytywanie...

Poleć forum