1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbl i Assasin's Creed Brotherhood

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sala8, Grudzień 30, 2010.

1. Sala8

Sala8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Witam, mialem przenosic sie na xbl PL jednak zauwazylem niepokojaca rzecz. W AS gralem z kolega i w dodatkowej zawratosci ja mam dwa DLC za darmo do pobrania a on tego drugiego nie ma to przez to ze jest on na polski live? Jesli tak to sie jednak nie przeniose bo to bezsensu gdy w grach bede mial poucinane rozne wygody

2. Czy moglby mi ktos w skrocie powiedziec o tych trybach w AS

1. Szyba gra - Jest ona rankingowa ? To czym ona rozni sie od gry rankingowej ?
    2. Czy wam też tak dlugo sie laduja mapy >? Nikiedy czekam 10 min i sie nie zaladuje ;/
    3. Starcie gracza jest rankingowe ? czym rozni sie od gry rankingowej czy od szybkiej gry.

Niby sa opisy ale nie widze roznicy moze mnie ktos nakieruje ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jigsaw PL

Jigsaw PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1) szybka gra to jest rankingowa ;] tylko wyszukuje ci ze wszystkich trybow gry ta na ktora mozesz sie najszybciej dolaczyc;
    2) mi tez sie czasem dlugo laduja mapy a raczej wyszukuje typow ale to normalne sprobuj o innych godzinach np po poludniu lub wieczorem ja zawsze znajduje ludzi.

Wczytywanie...

Poleć forum