1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL - Jak sie zalogować ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez _zOOm_, Lipiec 25, 2011.

1. _zOOm_

_zOOm_ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam problem z XBL , otóż jakoś 2 miesiące temu założyłem sobie konto na xbox.com , wczoraj dostałem kartę z kodem na usługę XBL Gold na 1 miesiąc.
    Wchodzę na stronę xbox.com wchodzę w zakładkę "Dołącz do usługi Xbox Live", mam do wyboru dwie opcje - "Bezpłatny Pakiet" oraz "XBL Gold" naciskam
    na ten drugi. Pokazuje się okno do logowania, wpisałem swój email na jaki zarejestrowałem konto oraz hasło. W kolejnym kroku mam do wybory trzy opcje
    "Kupno XBL Gold na 12 miesięcy", "kupno XBL Gold na 1 miesiąc" oraz "Wymianę kodu". Po wybraniu trzeciej opcji pojawia okno i napis "Wpisz 25 cyfrowy kod w wolne pole". Po wpisaniu kodu wyświetla komunikat ze prawidłowo wpisałem kod i jestem posiadaczem "Konta Gold".

Teraz odpalam swojego xbox'a i tu pojawia się problem.
    Jak się na to konto zalogować ?
    Gdy w swoim profilu na xbox'sie wcisnę opcje "Dołącz do Usługi Xbox Live" to pojawia się okno aby wpisać swoje imię... po wpisaniu pojawia się kolejne okno
    aby wpisać swojego e-mail którego używam do logowanie się w usłudze Hotmail lub Windows Live (nie posiadam takowego, wiec wpisałem email na który
    rejestrowałem swoje konto na xbox.com) następnie wpisuje hasło (takze do konta na xbox.com) i pojawia się komunikat, że "Windows ID koliduje z innym
    Windows ID oraz tagiem gracza."
    Ja nie chcę na nowo zakładać konta Live skoro wykorzystałem już kod na XBL Gold, ja chce się po prostu na to konto zalogować.

Proszę o pomoc jeśli coś jest niejasne będę tłumaczyć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. _zOOm_

_zOOm_ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: