1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL jakie są zalety

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rrr83, Styczeń 7, 2011.

1. rrr83

rrr83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zastanawiam się jakie sa plusy korzystania z xbl, wiem że:
    można grac z innymi graczami online (to mnie za bardzo nie interesuje)
    ściągać dema
    na allegro można jakieś punkty kupić (po co to?? za te punkty sciaga sie gry??)

proszę jeszcze odpowiedz co daje nam xbl abym był w pełni świadomy co moge stracić kupując przerobiona konsole

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Punkty - M$ punkty za to mozesz sciagac gry, tematy do xboxa, avatary, ubrania avatarow itp.

A xbl zalezty to tak jak wymienilem. Komunikacja glosowa, video tez bodajze. SCiaganie wszystkiego to co u gory wymienilem. ofc GRA ONLINE. I pokazanie jakim jestes koksem w grach bo ludzie widza ile masz punktow game score. ;D

4. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Za ms pointy ściąga się pełne wersje gier. Zalety to chyba raczej głównie te online :p no i masa innego rodzaju contentu jak portale społecznościowe vod etc.

5. Lucky Strike

Lucky Strike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jest twitter, dział inside xbox, filmiki, dlc, F.book generalnie fajnie

6. rrr83

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co do ściągania gier to można ściągnąć każdą gre?? i jaki to jest przelicznik cenowy?? powiedzmy kupuje punkty na allegro = cena gry (prosze o podanie kilku przykładów ile zapłaciliście za gre)

dodatkowo mam pytanie gry ściąga się na dysk xboxa a co w przypadku gdy gre skopiujesz na kompa a potem na 2 dysk innej konsoli, bedzie dzialac??

7. Lucky Strike

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  8. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Aktualnie gier jest malo, ale sa one ciagle dodawane. Jesli chodzi o cene to sa tansze, ale fakt ze takiej gry juz nie sprzedaz tez robi swoje.
    np.
    BC 2 uzywane 80zł - BC2 + Vietnam + Vip 52zł

Nie trzeba przerzucac nie wiadomo jak, wystarczy ze zapamietasz login i haslo konta ktore dostaniesz i bedziesz mogl pobrac ta gre na innej konsoli.

9. rrr83

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no tak tylko też duży minus aby to ściągnąć, powiedzmy teoretycznie konsola chodzi po 2-3 godziny w dodatku jakieś przeciętne łącze z 2-3mb i ściąga Ci to przez 2 miesiace ;/

10. Lucky Strike

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak chcesz kupować gry przez XBL a potem biadolić, że ci długo ściąga to odpuść sobie. Zresztą wszyscy cię tu wkręcają nikt nie używa XBL każdy gra jak za czasów psx offline. Xboxa też odpuść bo idąc twoim tokiem rozumowania nie ma zalet.

11. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zostawiasz konsolę na noc i sprawa załatwiona. Po paru godzinach masz ściągnięte. Ja sobie nie wyobrażam gry bez wersji online. Mimo że 33 lata na karku a wolę pograć sobie w BF2 online niż bawić się w kampanię.

Wczytywanie...

Poleć forum