1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL: konto Fifa 11

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pasiakk, Styczeń 4, 2011.

1. Pasiakk

Pasiakk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Witam,
    Konto darmowe Gold wygasa, a na tym koncie jestem zalogowany do gry Fifa 11. Jeżeli założe nowe darmowe konto Gold będe mógł się zalogować do starego konta Fify 11 gdzie widnieją moje statystyki? Nie pamiętam do końca pierwszego uruchomienie gry czy była opcja zaloguj, a zalezy mi na statystykach (online pass jest). Nie chce zmarnować darmowego miesiącą więc w razie czego zakupi się 3m gold. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tak, przy pierwszym uruchomieniu z nowego profilu będziesz poproszony o email oraz wpisanie 2 razy hasła
    Jeśli wpiszesz już istniejące to zaloguje Cie na to które już istnieje

4. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A to nie jest tak,że tworzysz nowe konto aby miec darmowego golda i wtedy logujesz sie na te nowo założone konto i tam nabijasz statystyki?

Wczytywanie...

Poleć forum