1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL na przeróbce

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bambo33, Październik 11, 2013.

1. Bambo33

Bambo33 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Mam pytanie odnośnie grania przez internet na xboxie360. Porzyczyłem od kuzyna jego xboxa, bo chce pograc w gta V. Niestety jego xbox to przerobka i chce sie dowiedziec czy jak podlacze xboxa do internetu i bede gral w oryginalne gta przez internet to czy dostane bana? Szukalem w internecie informacji na ten temat, ale każdy kolejny wpis zaprzeczal poprzedniemu.
    Edit: Zapomniałem jeszcze zapytać czemu równa się ban. Czy nie moge juz wiecej grac przez internet czy w ogóle używać konsoli. Na ten temat też znalazłem różne informacje

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    WTF ??? a jaka to przeróbka oświeć proszę ???

Ban = Brak możliwości korzystania z xbox live TYLKO.

4. Bambo33

Bambo33 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie za bardzo rozumiem Twoją reakcję. Xbox jest przerobiony, czyli można grać na piratach, ale patrząc po ilości napisanych przez Ciebie postów wydaje mi się, że powinieneś wiedzieć co to znaczy... Nadal nie wiem czy mając oryginalną grę mogę bez obaw grać przez internet

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Mając przerobioną konsole czy to na LT2 czy LT3 , to grając na org grze nie dostaniesz bana.

6. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czego nie rozumiesz?

Pytam o konkrety jaka przeróbka

LT+3.0 czy RGH

Źle mnie odebrałeś zgadywać nie będę przecież za Ciebie co masz na myśli pisząc " jego x to przeróbka "

Nikt nie powinien dać Tobie zapewnienia że nie dostaniesz bana bo nie jesteś jej pierwotnym właścicielem i nie wiesz czy kuzyn nie włączył jakiejś gierki przed premierą itp.....

Wczytywanie...

Poleć forum