1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL na przerobionej konsoli.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maciek14, Luty 1, 2010.

1. Maciek14

Maciek14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam! Jestem tu nowy więc przepraszam za to jeżeli był już taki temat. Przeczytalem FAQ ale nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie. Kupiłem sobie xbox360 elite od razu został przerobiony (rodzice powiedzieli że nie mają zamiaru wydawac po 250zł za grę) i chciałbym się dowiedzieć czy da się grać przez internet tak aby nie dostać bana. Chciałbym także aby moje gry były patchowane. Da radę zrobić coś aby nie zbanowali mi konsoli ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Nie, nie da sie nic zrobic!

4. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Da się! Sprzedać konsolę, kupić nową - nieprzerobioną - i kupować oryginały. Jeśli się nie zastosujesz dostaniesz bana.

5. Maciek14

Maciek14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a

a jeżeli odpalę oryginalną grę i przez neta pyknę to też mogę dostać bana ? Czy to działa tylko jak gram w pirata ?

6. Sauron24

Sauron24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wydaje mi sie ze dostaniesz bana bo wykryje ze naped masz zmieniony, cos takiego ;d

7. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)

Bana dostaje się za przerobioną konsolę a nie za oryginalne czy nie oryginalne gry. Ponoć można grać na razie na XBL z ixtreme LT.

8. tosh92

tosh92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja Gralem Na Orginalnej Grze Na Przerobionym Ixie Przez Miecha I Nic Mi Nie Zrobili ;]

9. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Jak na razie można grać przez live, mój kolega po fali kupił nowego xboxa przerobionego i jak na razie nie dostał bana grając przez internet :)

10. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Przy kolejnej fali banów dostaniesz bana, ja tak samo miałem kupiłem xboxa jakieś pół roku temu i nie podłączałem się z 2 miechy przed falą banów i tak z 2 tyg temu włączam xbl i banik , graj na xbl ale szykuj już kasę na odblokowanie dysku :D albo kup nie przerobioną konsolę ja tak zrobiłem.

Wczytywanie...

Poleć forum