1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL nie chce mnie połączyć

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Insane, Październik 14, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Insane

Insane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Siemacie, dziś doszła do mnie konsola X360E. Wszystko fajnie do czasu gdy chciałem się regnąć w XBL. Konfiguruje połączenie, X je akceptuje, testuje i okej. Wypełniam wszystkie dane do hasła i klikam OK a na ekranie wyswietla sie komunikat "Blad polaczenia czy brak dostepu, sprobuj ponownie pozniej". Mam TP 1Mbps (router) czy ktoś wie o co cho? Może to net za słaby, 1 Listopada bd mial Netie 8 Mbps to moze poczekac..

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
  4. Insane

Insane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Już to czytałem ale to nie to bo Internet mi widzi wszystko okej jest tylko nie łączy. W poradniku jest jak podłączyć do sieci. Mój już jest podłączony ale nie chce mnie do końca zarejestrowac, kaze to zrobic pozniej. Dowodem podłączenia do sieci jest już zaktualiwoany soft czy co tam sie aktualizowalo. XBL nie chce sie dokonczyc

Temat do usuniecia, wpisze sie w juz istniejacym.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum