1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL od A do Z

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tail, Kwiecień 26, 2014.

1. Tail

Tail Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kamienna Góra
    Mam kilka pytań odnośnie xbox live. Szukałem na forum... więc bez google nie gryzie, w sumie to dział dla swieżaków więc.
    1.Mam konto założone na konsoli rok temu bez połączenia sieciowego. Mogę jakoś na nim włączyć darmowe konto xbl gold przysługujące na konsole ?
    2. Kupuje kody 72h gdzie sprawdzić ile czasu mi jeszcze zostało ?
    3.Czy po kupieniu kodu 72h mogę dostać darmowe gry xbl gold, w sumie nie mam żadnej. Ale gry dostaje się jak np. podczas 4 kwietnia kiedy wchodzi gra x mam golda to ją dostaje czy jak ?
    4. Można grać na dwa pady przez xbl na jedno konto czy trzeba mieć 2 goldy ?
    5. Banów za lt już nie ma nawet za źle nagraną kopie ? W grze nie ładuje się menu ale przeszedłem gre, mogę dostać za nią bana? Albo nagrań gre jeszcze raz zainstaluje i będę odpalał ze źle nagranej płyty ?

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    1. Wyskoczy ci info przy zakładaniu konta. Jednak będziesz musiał dodać kartę bankową.
    2. Nie mam pewności, ale chyba nie.
    3. Konto TRIAL 72h nie daje statusu GOLD. Zaczyna się on od miesiąca. Gry games with gold pobierasz od 1-15 i 16-30/31. Pobierasz je w tym terminie kiedy chcesz. Po upływie czasu nie ma możliwości pobrania ich za free.
    4. Da się. Drugi pad loguje się jako ,,gość".
    5. Jeśli nagrałeś źle grę jest możliwość bana. Aby się upewnić czy jest to ,,bezpieczna" kopia weryfikuj ją po nagraniu lub instaluj na dysku przy odłączonym live (kabel rozłącz). I odpal. Jeśli działa możesz grać. Nikt Ci nie powie za co dostaniesz bana.

1 osoba to lubi.
  4. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Wszystko tak jak kolega wyżej napisał, ja chciałem tylko odnieść się do pkt 1 zrób wszystko tak jak w tym poradniku a będziesz miał konto na miesiąc bez dodawania opcji płatności https://www.youtube.com/watch?v=y4X5sccSw40

1 osoba to lubi.
  5. Tail

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kamienna Góra
    Czyli jeszcze raz
    3. Kupuje kod na allegro na miesiąc za 20 zł i mam normalnie konto gold ?
    5. Kurcze próbowałem instalować gry które nie działały przy połączeniu internetowym. Kiedyś było coś takiego jak flagowanie konsol czy coś. Powinieniem się bać ?
    A konto darmowe niby spoko ale trochę lipa np. Grać w Diablo 3 bić lvl na jakieś lipne konto a później od nowa.

6. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Nie, chodziło mi o to żebyś miał na start konto gold na miesiąc za darmo bez podawania danych kontaktowych bo z tym jest dużo p******enia . Potem sobie już normalnie kupisz kod na allegro wpiszesz i masz, a tak to pierwszy miesiąc gold za free :)

1 osoba to lubi.
  7. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    3. Tak, kupujesz za 17-18zł to masz status gold.
    5. Raczej nie masz się czego bać. Z tym goldem to ja bym Ci polecił zrobić jak Krzysztof napisał. Zaczać z tym goldem za darmo i wtedy dokupywać.

1 osoba to lubi.
  8. Tail

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kamienna Góra
    Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące xbl. Mianowicie, czy są gry w których nie ma graczy online ? Gralem w Fife 14 przeciwnika wyszukiwało około minuty a np. Dead or alive 4 nie ma żadnych graczy... To normalne czy coś u mnie jest nie tak ?

9. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Widocznie nikt już w tę grę nie gra.
    Tak samo jest z GTA IV, Crysis 2 i wieloma innymi grami.

Normalka.

1 osoba to lubi.
  10. Tail

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kamienna Góra
    Skąd wiedzieć że nikt już nie gra ? Bo np. Pograłbym w left 4 dead 2 ale bez sensu nagrywać jak nikt nie gra... Patrzeć na datę premiery itd.? Jest doa 5 więc nikt nie gra w 4, w sumie logiczne.

11. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    W Left 4 Dead 1 / 2 akurat ludzie grają, co mogę potwierdzić. ; )
    Jak sprawdzić czy grają? Ciężko stwierdzić.

W razie czego, na forum jest odpowiedni temat: http://xboxforum.pl/ustawki-55/poszukuje-ludzi-do-grania-xbl-42285/

Poszukaj. A nuż trafisz na kogoś kto gra w gry, które Ciebie interesują.

1 osoba to lubi.

Poleć forum