1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL padł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez theRav, Październik 3, 2011.

1. theRav

theRav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łódź
    Próbowałem się zalogować do sieci XBL i albo bardzo długo się ładowało albo cała konsola mi się zacinała. Pierwsze skojarzenie było że to mi się coś popsuło, zacząłem szukać w internecie, znalazłem dopiero na oficjalnej stronie na facebooku

W skrócie - Xbox Live padł. Na oficjalnej stronie na facebooku ludzie z całego świata, dosłownie co parę sekund piszą że nie mogą się zalogować.

Kiedyś ktoś shackował PSN, tym razem nie możemy się zalogować do sieci za którą się płaci, jak myślicie jaki będzie finał tej sprawy, może darmowe przedłużenie członkostwa?

P.S: chodzą pogłoski że to sprawa anonymus

Co Wy o tym sądzicie?

@edit:
    http://www.xbox360achievements.org/news/news-9729-Xbox-Live-Temporarily-Down.html
    https://twitter.com/#!/XboxSupport

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. ShowtimePL

ShowtimePL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Drezdenko
    ja też nie mogę się zalogować