1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbl polska

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez leksior, Październik 23, 2010.

1. leksior

leksior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie, 12 msc golda z polskiej dystrybucji bedzie kosztowac 250 zł, i tu pytanie, czy będe musiał kupić tego golda za 250 zł , czy wystarczy zwykły z allegro (region free lub europa) ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zwykły z allegro wystarczy.

4. Blue

Blue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Nie sądze aby Microshit stworzył kody tylko na Polske, wiec wydaje mi sie że będą działać kody Europa Region Free, które jak wiesz spokojnie można kupić dużo taniej na Allegro.

Pzdr

5. emanio1

emanio1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    to dobrze ze jednak beda dzialaly:)

6. GawedaS

GawedaS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    KatoVice City
    ja tez tak mysle , bo przecierz ci co teraz juz maja golda a konczy im sie puzniej jak wejscie liva pl to by niemobli se zmienic ustaiwien i przejsc na pl

7. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zagadnie dość istotnę póki co nie widziałem nigdzie aby kody do konta gold były w specjalnej edycji na Polskę. Powiem tak część użytkowników z pewnością zaraz po uruchomieniu xbl w Polsce przeniesie konta ja radzę poczekać na rozwój sytuacji...

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    #jakubkameleon chyba też tak zrobię :p zamierzam kupić live na 1miech na grudzień, na mutli Brotherhooda i Naruto UNS, i lotto mi to na jakim regionie będę, Ang czy Pol...

Wczytywanie...

Poleć forum