1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbl problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michanow, Styczeń 23, 2010.

1. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, może był taki temat, ale zależy mi na czasie, więc, gdy próbuje ściągnąć jakąś wersje demo z xbl to wywala komunikat: Nie można pobrać informacji z runku usług Xbox LIVE. Spróbuj później. Kod stanu: 80072746. Pobrałem już 3 dema i było ok, a gdy wziąłem się za Skate 2 to wywaliło mi to, z innymi też próbowałem ale jest to samo. dzięki:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. the-man

the-man Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mam, ale do demówek i tak nie potrzeba

5. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Mam to samo od kilku godzin ...servery sa pewnie przeciążone jutro powinno być wszystko ok ;]

Edit: Zajrzyj do dzialu xbl - wielu dzisiaj ma z tym problem . ;]

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ja również mam ten sam problem, wiec nie przejmuj się i czekaj cierpliwie. Po północy powinno być już lepiej.

Wczytywanie...

Poleć forum