1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Grzybnix, Kwiecień 21, 2012.

1. Grzybnix

Grzybnix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dzisiaj zechciałem po raz pierwszy przetestować Xbox Live i musiałem jakieś nowe konto zakładać na moim profilu zmieniło mi nazwę profilu i utowrzyło konto rodzica o_O.. Ale to nie koniec problemów zmieniło się także tło i menu główne wcześniej było Gra , Profil itp. tak jak przy pierwszym włączeniu konsoli a teraz jest z Xbox Live tam jakieś nowiny itp. Do tego mój brat który ze mną grał nie ma nicku zmienione w profilu i nie pisze mu pod nazwą Xbox Live. Mam teraz pytanie jak to wszystko poustawiać żeby było jak dawniej ? Proszę o pomoc !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yamrox

Yamrox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cofnąć się nie do gdyż myślę że zaktualizowało ci dash i tego już nie cofniesz musisz się przyzwyczaić.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    To normalka po założeniu konta :) wejdź w ustawienia profilu i sobie poustawiaj jak miałeś, co do brata konta to nie będzie miał napisu xbox live bo nie jest zarejestrowany w usłudze xbox live :) Co do Dasha zapewne zaktualizowało Ci do najnowszego i tego już nie zmienisz :)

5. Grzybnix

Grzybnix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale o co chodzi z tym dashem ? Będe musiał mieć taki widok na zawsze ?

6. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To oprogramowanie konsoli coś jak Windows, Ubuntu dla PC. I tak nie cofniesz tego.

7. Grzybnix

Grzybnix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi nie chodzi o wersję tylko o wygląd menu... =Tak jak przy pierwszym włączeniu konsoli gałką można było w górę i pojawiały się inne opcje a tutaj tak nie ma... Jest Tylko jakieś szukaj w konsloi potem Xbox Live a ja tego nei chcę -.-

8. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    nie zmienisz tego niestety

9. Grzybnix

Grzybnix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To co kązdy z Was tak ma ? I czego jak chce sobie motyw Xbox360 wziąść to jest jakiś czarny motyw ?
    I może wie ktoś czemu nie chce się konsola podłączyć do internetu za 1 razem udało się a potem już nie -.- Piszę , żebym odłączył router a potem poczekał minute i spróbował się podłączyć i dalej nic.

Wczytywanie...

Poleć forum