1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL triple pack - TRIALS HD - custom tracks, nie odczytuje

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez keksxd, Maj 25, 2011.

1. keksxd

keksxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bytom
    witam byłem zadowolony gdy pojawił się Trials HD na dvd, musiałem go mieć, najlepsze w nim jest tworzenie tras !
    zrobiłem trase ! 2h roboty, włączam gre pare godzin później i już nie odczytuje trasu !! WTF !!!!
    i kt kza każdym razem zapisuje trase, idzie w nią grać do momentu wyłaczenia gry, przy ponowym właczeniu gry tras nie odczytuje (nie ma jej na liście w ogóle), niezleżnie od tego czy są one na usb, hdd czy konsoli.
    Co jest kurde ?? to prawie jak demko !!jakaś rada ? z góry dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    to pewnie blad gry
    zassaj łatke może będzie już ok

4. keksxd

keksxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bytom
    Dzieki wielkie za podpowedź, dzięki patchowi do którego dales mi linka XBOX 360 Update Center | Trials HD
    działa wszsytko wporzo, teraz musze kupić pendrive na stałe, zrobić tym sposobem co podałeś, albo wkładać pendrive tylko jak będę chiał grać w custom tracki.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    panowie, nagralem sobie triple packa na plytke, z plytki na dysk twardy konsoli a po uruchomieniu gry słyszę jak płytka pracuje w napędzie. po to instaluję na dysku żeby oszczędzać napęd, nie chcę żeby czytało mi z płyty, też tak macie ? dlaczego tak sie dzieje ?

6. Frezer

Frezer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    spokojnie to norma w przypadku składanek nic na to nie poradzisz tak musi być, widocznie taka jest procedura M$ że wszystkie gry Arcade wydane na DVD konsola odczytuje z płyty

Wczytywanie...

Poleć forum