1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL - VPN - Blok. Regionalna - Pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez V.V, Styczeń 25, 2011.

1. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Witam. Otóż chcę kupić konto 6k msp i pobrać GTA IV . Niestety GTA IV jest objęte blokadą regionalną. Znalazłem kilka poradników, ale zupełnie nie wiem od czego zacząć.

Posiadam internet z dialogu - dokupiony router. Internet odbieram bezprzewodowo na laptopie, a kablem na xboxie (od routera)
    Proszę tylko o pomoc w skonfigurowaniu połączenia xbox-komputer z udostępnieniem sieci. Dalej sobie z vpn poradzę. BARDZO PROSZE!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    od routera nie znam sie,ale jak chcesz,to polacz przez laptop i zrob polaczenie mostkowe-,,laczac,, przezroczystym okienkiem polaczenie lokalne z siecia bezprzewodowa(ta ktora laczy Cie z netem). Ja tak zawsze robie przy premiumie.
    tu masz jeden z poradnikow,moze go nie czytales:
    Sposób na ominięcie blokady regionalnej! - Online Center

Wczytywanie...

Poleć forum