1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL vs PSN

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pasiur123, Marzec 12, 2011.

1. pasiur123

pasiur123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Możecie mi wypisać fn. XBl i porównać je z PSN

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    XBL jest o wiele bardziej rozbudowane. Masz tam najnowsze informacje ze świata gier i konsoli ,możesz pobierać dema (nie wiem jak na PSN) możesz prowadzić rozmowy VIDEO (kinect czy kamerka XBL) mieć własnego avatara no i przyłączyć czy stworzyć grupę dla swoich przyjaciół.

@EdiT: Tylko ,że XBL jest płatne ,a PSN darmowe. :D

@EdiT2: Tak płatna jest usługa "Gold" :) Przepraszam za błąd :)

4. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Płatne to jest granie mp a bez płacenia można ściągać demka, oglądać jakieś filmiki. Po za tym napisz na forum ps3 to ci odwrotnie odpiszą niż my piszemy tzn. złe forum wybrałeś trochę.

5. Bongowiec_PL

Bongowiec_PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Konin
    Na xbl masz grupy (cos takiego jak teamspeak lub ventrillo). Ponad to slyszalem ,ze na PSN zdarzaja sie lagi.
    Placisz wymagasz :)

6. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Ja to tobie powiem tak kolego.

Od 2007 jestem posiadaczem PS3 a od paru dni Xbox'a i naprawdę Xbox wydaje się bardziej rozbudowany i wszechstronny tylko że musisz na rok płacić około 180zł za internet. Co do samej gry... Gra się lepiej, bez lagów (doświadczam tego często na PS3 a mam naprawdę bardzo dobry net) No i co tu powiedzieć... Demka tu i tam są za free, no i jeszcze kumpel mówił że w premierę BC2 na ps3 wywalało sporą część ludu a na xboxie wszystko było ok ( z tego co słyszałem ).

Lecz moim zdaniem nawet jak wybierzesz PS i tak się nie zawiedziesz ;) Bo jest naprawdę dobry lecz XBL jest nieco lepszy i tyle.

Pozdrawiam,

7. pasiur123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    TZN czytałem na ps3site i oni pisza ze im brakuje xbl party sluchania muzyki w tle itd a to sa naprawde fajne rzeczy
    Zastanawiam sie nad zakupem x-a i ten xbl choc platny to wydaje sie lepszy a wydatek 60zl na 3 miechy to nie jest duzo tylko najbardziej sie boje o gry czy nadal beda exy fajne wychodzic

8. Bongowiec_PL

Bongowiec_PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Konin
    Xboxa tylko dla exow kupujesz?

9. pasiur123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tzn nie kupuje go dla ogółu ale mi chodzi tez o exy, oczywiscie w dragon age czy RDR oraz GTA IV tez musze zagrac tylko sie ciekawie na której konsoli sa lepsze exy bo jak na chwile obecna na x-ie widze lepsze ale czy to sie moze zmienic??

10. Siwy96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Poniższe zestawienie zawiera tylko gry, które został zapowiedziane na 2011 rok.

NINTENDO

Nintendo zwąchało dobry biznes już przed laty wypuszczając konsolę DS. W 2011 roku do sklepów trafi nowa wersja tej przenośnej konsoli – Nintendo 3DS. Właśnie na tą konsolkę najbardziej stawia Nintendo. Już na samym starcie N3DS otrzyma takie smaczki, jak „Kid Icarus”, „Star Fox”, „Metal Gear Solid”, „Resident Evil” oraz „Dead or Alive”.

Nie zapominajmy też, że Japończycy nadal będą wspierali swoją konsolę Wii, konkurenta X360 oraz PS3. W nowym roku koncern chce wesprzeć swoją zabawkę takimi tytułami, jak „The Conduit 2” (shooter FPS), „Mario Sports Mix” (kompilacja gier związanych z hydraulikiem), „Legends of Zelda: Skyward Sword” (gra, której premiera już tyle razy była przesuwana, że nie wiadomo, czy w 2011 r. się ukaże, a na którą bardzo liczą fani Wii).

Podsumowując, Nintendo na Wii w tym roku da graczom do sprawdzenia tylko dwie gry (plus niepewna Zelda). Natomiast na konsolę przenośnią jest ich aż pięć. Po tych dysproporcjach wyraźnie widać, na co w 2011 roku zamierza stawiać Nintendo.

MICROSOFT

Problem z grami na wyłączność Micosoftu jest taki, że w większości pojawiają się one na konsoli X360 oraz na PC. Poniżej znajdziecie tylko te gry, które zostaną wydane jedynie na konsoli Microsoftu.

Na wstępie „Gears of War 3”, o którym słyszał każdy gracz. Ponadto w 2011 roku ukaże się też nowy tytuł od Cryteka dla X360, gra „Codname: Kingdom”, która wg niektórych mediów jest kopią „God of War”, Crytek jednak się zastrzega, że nie. Fani sportów motorowych otrzymają też czwartą odsłonę „Forza Motorsport”.

Na kolejny rok Microsoft ma też zaplanowane wydanie pięć gier na Kinecta. Będą to: „Star Wars Kinect”, „Panzer Dragoon”,„No More Heroes”, „Killer 7” i „Steel Battalion: Heavy Armor”.

Podsumowując, „normalnych” gier na X360 w 2011 roku jest mało. Natomiast mocno wspierany jest nowy kontroler Kinect, który otrzyma aż pięć tytułów. Czy taka polityka wyjdzie Microsoftowi na dobre? Póki Kinect będzie kosztował 200 USD, to raczej nie bardzo.

SONY

Sony, jak zwykle mocno wspiera PS3. W mijającym roku gier na wyłączność PS3 było przynajmniej pięć. Ile będzie w przyszłym? Już w styczniu zaczyna się dobra zabawa za sprawą szmaciaka z gry „LittleBigPlanet 2”. Miesiąc później„Killzone 3”. W dalszej części roku zobaczymy jeszcze „Uncharted 3”, „Resistance 3”, “InFamous 2”, „Motorstorm: Apocalypse”, „Twisted Metal”, „Ratchet and Clank: All 4 One”, „Yakuza 4”, „SOCOM 4”, „MLB 11: The Show”. Uff… trochę tego się nazbierało.

Tak więc od Sony otrzymamy 11 gier na wyłączność konsoli PS3. Niemal na każdy miesiąc jedna nowa gra na wyłączność. Tak więc odpowiedź na pytanie zadane w tytule artykułu wydaje się oczywista.

Może dziękuje ? :)

11. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    @Siwy96 - Metodą Kopiuj - Wklej daleko nie zajdziesz ; ) I po co komu nintendo ? Jeżeli głównie chodzi o PSN - XBL ? :}

12. pasiur123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Powiem tak to jakie i ile exów ma wyjść to wiem bo na ps3 ma być 16 a na x-a 5 a star wars z kinect to może być ciekawe a kiedyś tzeba bedzie kupić tego kinecta czy ps move tylko sie boje czy to nie bedzie malec ta liczba u x360

13. Siwy96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Mi się nie śpieszy :D

Od razu dałem wszystkie jeśli chodzi pasiorowi o exy to może porównać .

Pozdrawiam,

14. pasiur123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tu nie chodzi o porównanie bo nadal na x360 lepsze sa exy a o to ze ich jest 3x mniej

Cytat z PS3site.pl

- odczytywania otrzymanych wiadomości podczas gry jednym przyciskiem (funcja z X'a)
    - Cross chatu (znowu coś z Xbox'a)
    - Wstecznej kompatybilności (ponownie funkcja z X'a)
    - Możliwości zalogowania dwóch osób na raz (jak to jest w X360)
    - możliwośc przelogowania się bez wychodzenia z gry (i ponownie funcja z Xbox'a )

Widać że pod tym wzgledem x jest lepszy i ja juz naprawde nie wiem co wybrac choc blizszy jestem ku x-owi

15. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Też miałem taki problem, ale wybrałem to co widać :) Nie ma co ukrywać XBL jest o wiele lepszy od PSN i tyle w tej kwestii. Decyzja należy do Ciebie.

16. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Zależy w co zamierzasz grać, w multiplatformach wypada lepiej iks z reguły. Dla mnie wygodny pad X360 też jest dużym argumentem. Ja grałem na PSN dosyć dawno temu i nie mam dobrego zdania, ale podobno trochę się zmieniło na lepsze. Kiedyś grało mało ludzi (w porównaniu do X360 naprawdę mało)i były lagi nie wiem jak jest teraz. Wybrałem wersję odpłatną, ale jak dla mnie o wiele bardziej komfortową.

17. pasiur123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cytat z PS3Site

Chce kupić X'a po raz drugi dlatego że:

- Ma wbudowane wifi
    - Mam dość bycia ru***** w du** przez sony, multiplatformy beznadziejnie z portowane, w AC:B czułem się jakbym grał na za słabym kompie, fifa/nba/nhl od ea zacina mi się 5-6 razy w ciągu meczu, o jajach z BO nie wspominając
    - PSN na którym nic nie ma, mało dem gier, jeśli chodzi o gry z PSN to są 2-3 sensowne tytuły

Kolejne co mnie od ps3 odrzuca

18. Xinqev

Xinqev Guest

A byłby ktoś tak dobry i wypisałby mi
    a) Co można robić w Xbox Live GOLD
    b) Xbox Live SILVER
    c) Xbox Live (czyli to darmowe)

19. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Pasiur dlatego min.nie mam już PS3 :) Fakt, że w LBP2 by się zagrało, ale to za mało dla mnie żeby ją trzymać w domu.
    XBL jest SILVER i GOLD. Na Silver (dla każdego) można pobierać demka, oglądac zapowiedzi itp.za darmo a Golda się wykupuje do gry online.

20. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    i do wcześniejszego dostępu do dem i upustu w cenach msp za gry i dodatki do nich,oraz dostęp do live party-rozmowa do 8 osób naraz,mi sie podoba że poprawili jakosc połączeń głosowych i gry online-znaczy sie-płace wymagam i wiem za co płace

21. pasiur123

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja tam już się nie moge doczekać swojego x-a tylko jeszcze to odszkodowanie i kupuje

Poleć forum