1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL z x360

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Ra1to, Grudzień 1, 2014.

1. Ra1to

Ra1to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hej, aktualnie mam x360 i zamierzam zakupić XONe. Na starym xboxie gram na lt 3.0 i nurtuje mnei pytanie, czy jeśli bym dostał bana to na dwóch platformach(jeśli bym korzystał z tego samego konta)? Wiem, że wróżki tu nie spotkam, więc to pytanie bardziej kieruje do ludzi którzy już dostali bana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Bana dostajesz na konsolę nie na konto. Ja na rgh grałem 2 tygodnie na live - zbanowali mnie a wtedy tak mi się to spodobało że kupiłem sobie xone i gram na tym samym koncie od października. Więc bez obaw ;)

1 osoba to lubi.
  4. Ra1to

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jesteś pewny, że bana nie dostaje się i na konsole i na konto? Widziałem parę tutów/tematów typu 'uszkodzony profil po banie, jak naprawić'

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Uszkadza gdy przeniesiesz na nową konsole. Lecz nie ma to nic wspolnefo z banem profilu. Szybko profil mozna naprawić lub odzyskać z xbox live

1 osoba to lubi.
  6. Ra1to

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To kamień z serca, zaczynam kupować DLC i gry arcade : D

dzięki za pomoc, temat można zamknąć

Wczytywanie...

Poleć forum