1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBL zakładanie konta.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mstpiece, Listopad 9, 2010.

1. mstpiece

mstpiece Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sulechów
    Witam.
    Kupiłem konsolę jakiś miesiąc temu i nie znając się kompletnie na temacie chciałem zarejestrować się w usłudze XBL. Później przeczytałem, że to niemożliwe itd. (chyba, że rejestracja na UK itd.). Jednakże rejestracja przebiegła pomyślnie i chcąc zachować swój GT skorzystałem z usługi "odzyskaj tag gracza". Wszystko fajnie, tylko, że nie otrzymałem miesiąc darmowego golda (a czytałem, że jest). Czy można coś z tym zrobić?
    Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Jezeli konsole kupiles uzywana to poprzedni wlasciciel najprawdopodobniej wykorzystal juz 3 goldy.
    Chyba ze kupiles nowa konsole to sprawa sie troche zmienia. Musisz zalozyc konto przez konsole zeby dostac golda. Nie mozesz przez strone M$.

4. mstpiece

mstpiece Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sulechów
    Kupiłem nową i założyłem zarówno przez konsolę (w momencie jak Live był niedostępny w Polsce) i na stronie. Wnioskuje więc, że żeby otrzymać tego golda muszę założyć nowe konto?

Wczytywanie...

Poleć forum