1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbl

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez VESPERUS, Grudzień 17, 2009.

1. VESPERUS

VESPERUS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wolsztyn
    Już mi wytłumaczyliście o co w tym chodzi ale przeglądałem sobie wikipedię a tu widzę to:

Gold – pakiet pozwalający dodatkowo na grę w sieci i pobieranie wersji demo bez zwłoki. Aby mieć dostęp do funkcji gry wieloosobowej musimy za nią płacić.

Że co ??? dostane Golda na pierwszy miesiąc i jeszcze mam płacić za multi ???
    Czy ja to dobrze rozumiem ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Tak dobrze rozumiesz!

Masz 3x1 miesiąc za darmo a potem płacisz...
    Przeczytałbyś FAQ to byś wiedział!

Jeszcze 1 temat o którym jest mnóstwo odpowiedzi a dostaniesz bana... Już wszystkich denerwujesz

Poleć forum