1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damo, Maj 28, 2010.

1. damo

damo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem że takie pytanie już mogło padać setki razy, ale jestem nowym użytkownikiem xboxa i nie mogłem znaleźć dokładnych informacji na ten temat (a sytuacja z tego co się zorientowałem zmienia się dosyć często). Otóż w zeszłym tygodniu kupiłem xboxa z ixtreme 1.6 z najnowszym dashboardem, niezbanowanego. Na tym forum znalazłem informację, że wgranie najnowszego dashboarda pozwala na korzystanie z dysku po otrzymaniu bana.

Stąd moje pytanie : Czy jeżeli mam już wgranego najnowszego dashboarda, podepnę xboxa do neta i dostanę bana, to będę mógł dalej normalnie korzystać z dysku offline? Oczywiście najpierw zaktualizowałbym przeróbkę na LT, aby zminimalizować ryzyko bana.

Z góry dzięki za pomoc i sorry jeżeli pytanie się powtórzyło.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie będziesz mógł korzystać z dysku po banie.

4. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak nie będzie mógł jak będzie. MS banuje w tym momencie tylko płyte główną a co za tym idzie jedynie XBL. Bedziesz mogł zrzucać gry na dysk.

5. damo

damo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no to jak w końcu, można czy nie? właśnie z takimi sprzecznymi informacjami się spotkałem:)

6. PLAYSTATION3fan

PLAYSTATION3fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dawniej microsoft banowal dysk, ale juz tego nie robi. Bedziesz mogl korzystac z dysku tak, jakbys nie mial bana, tylko gral offline.

Poleć forum