1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbl

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pietrus009, Grudzień 10, 2010.

1. pietrus009

pietrus009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
    Chiałbym się spytać o kilka rzeczy, a mianowicie:
    1. Konsole nigdy nie podlaczalem do neta, mam ix 1.6, wkrótce pójdę do gościa, żeby mi wgrał lt+. Wgrałem nowego dasha (ten do kinecta), ponieważ myslałem, że nowy cod go wymaga i nie wiem czy sam dash flaguje konsole? Gier z ap2.5 nie używałem.
    2. Czy potrzebuję mieć konto xbl, żeby grać przez Xlink Kai? i czy muszę najpierw się podłączyć do xbl a dopiero pozniej do Xlink?

Z tego co czytałem lt+ jest w miare bezpieczny ale musze jeszcze poczekac tydzien zanim zaniose xboxa do goscia, zeby mi przerobil. Dziękuję za pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. kubas

kubas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Dash raczej nie flaguje sam konsoli, pytanie tylko czy wgrywales go podlaczajac konsole do internetu?

4. pietrus009

pietrus009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
    Konsola nigdy nie podłączana do neta. Do wgrywania dashy używam pendrive'a.

Poleć forum