1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBLA Collection 196 Games??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mateuszklimala, Styczeń 6, 2010.

1. mateuszklimala

mateuszklimala Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie odnośnie tych gierek troche jestem noga z angielskiego dlatego pytam!Czy te gry trzeba instalować na dysku czy lecą z płyty bo niestety mam bana i nie wiem czy ściągac czy nie!Z gory dzieki za pomoc pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a) trzeba wstawić na dysk/usb z kompa lub z usb/cd/dvd za pomocą xexloader, nie robi się tego poprzez instalację dostępną w dashu więc ban nic tu nie ma do rzeczy
    b) aby te gry działały musisz mieć konsolę z freeBoot lub xbr reboot inaczej NIE ZADZIAŁAJĄ, to dlatego też ban nie ma znaczenia bo nie używasz dasha do instalacji tylko kopiujesz z kompa/cd/dvd
    c) każdą grę musisz przetworzyć, aby działała tzn. odblokować z użyciem Yaris Swap lub XBLA Unlocker (można masowo)
    d) SZUKAJ ! BYŁO !

Wczytywanie...

Poleć forum