1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbla gigantyczna kolekcja gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dragonit135, Kwiecień 1, 2011.

1. dragonit135

dragonit135 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam ostatnio w sieci znalazłem gigantyczną kolekcje gier pełnych wersji dodam z x live jednak wymagają jtaga i tu moje pytanie czy muszę mieć jtag czy wystarczy program easy free boot uploader tej kolekcji sugeruje że można go użyc jednak czy ktoś wie jak sie obsługuje ten program??

jestem zielony i prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli napisane JTAG (nie NOJTAG) to musisz mieć JTAG-a

4. dragonit135

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    As I wrote: It's JTAG ONLY! iXtreme means flashed DVD drive, and DVD drive has nothing to do with that. You need Freeboot/XBReboot.

to koment uploadera wstawki którą pobieram według niego można użyc easy free boota ale nie wiem jak

5. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Nie pobieraj bo to nie ma sensu, i tak ci nie wejdzie a na 99% nie mozna zainstalowac u ciebie JTAGA

6. dragonit135

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok poczytałem troche jtaga nie można zrobic na dashu wyższym od 7371 a ja mam najnowszego obecnie

Wczytywanie...

Poleć forum