1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBLA - savy i aktualizacje gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez timeless, Październik 24, 2014.

1. timeless

timeless Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Witam

Zainwestowałem w nowa 360,skopiowałem kilka najważniejszych saveów i swój profil na pendrive korzystając z interfejsu konsoli.
    Podpiąłem do nowej pendriva wszystko wrzuciłem na dysk i mam kilka pytań :

1. Nie działa mi save z Forzy Horizon II - jest to też pierwsza gra, którą sprawdziłem więc podejrzewam, że podobny problem będę miał z pozostałymi saveami. Nie działa na koncie XBLA (to w sumie zrozumiałe, bo to nie jest konto na którym grałem, konto XBLA dopiero założyłem) oraz na moim profilu ze starej konsoli, gra po prostu zaczyna się od nowa. Czy da się jakoś zrobić, żebym mógl odpalić stary save?

2. Czy da się jakoś ten save skopiować na konto live i szarpać dalej na tym koncie?

3. Czy istnieje jakieś niebezpieczeństwo przy aktualizacji gier po wejśćiu na profilu XBLA? (tittle update to się chyba nazywało), mam LT 3.0 oraz najnowszy dash.

4. Czy teraz posiadając dwa konta (online i nie online) musze grać na tym online, żeby mieć jakiś postęp i osiągnięcia w sieci?

To chyba wszystko na tą chwilę, z góry wielkie dzięki! :)

Wczytywanie...

Poleć forum