1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xboks dostanie nowy, szybszy interfejs

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 22, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Podczas ostatniego podcastu Majora Nelsona pojawiła się wielce interesująca wiadomość. Otóż jeszcze w tym roku Xbkos 360 doczeka się nowej wersji głównego interfejsu, który nie dość, że będzie szybszy od obecnego, to doczeka się także szeregu usprawnień. Z rzeczy potwierdzonych dojdzie na pewno przesyłanie mediów do Zune HD, Games on Demand oraz Avatar Marketplace. Ta ostatnia opcja wskazuje na to, że jednak będziemy płacić za tuningowanie swoich awatarów, choć to już tylko moje domysły. Całego podcastu można wysłuchać klikając tutaj.

Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje

2. Lotnik421 Xbox One

3. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Dla mnie ten jest OK, szybki i dość przejrzysty. Ale pare bajerków zawsze sie przyda.

4. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    wg mnie nie potrzeba już zmian w wyglądzie ;p Mi pasuje to co jest :D Jedynie czasem wolno ładuje/wyłącza gry, więc to mogą poprawić ;)

5. Ringus

Ringus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dalewo
    Mi brakuje tylko przeglądarki :)

6. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    moim zdaniem można go poprawić - szybkość jest umiarkowana a i przejrzystość menu też poprawić nie zaszkodzi

7. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Możliwość wyłączenia awatara by się przydała :p

8. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
    zamiast avatara chce miec marcusa z gow 2 ;d
    brakuje przegladarki www i paru usprawnien z playerem filmow odnosnie napisow i wiekszej ilosci obslugiwanych formatow .

9. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Mam nadzieje , ze nie bedzie wymagana jakas instalacja danych jak w przypadku avatarow w NXE , na karcie ledwo 40MB mi zostalo :p

10. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    oj tak przeglądarkę by mogli wrzucić:), ciekawy jestem jak to będzie działać w porównaniu do nxe.

11. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Jestem jak najbardziej za pod trzema warunkami.

1.Będzie ważył przynajmniej 20mb mniej.
    2.Będzie możliwość uruchomienia live! bez avatarów.
    3.Pojawi się wreszcie przeglądarka www.

Wtedy było by git.Choć wszystkie te punkty wydają mi się mało realne.Ale pomarzyć zawsze można.Aha jeśli chodzi o ten interfejs to jest ten z obrazka??? Czy tylko chodzi o to ,że będzie po prostu szybszy??? Jasne za takimi usprawnieniami jestem za choć ja nie uświadczyłem jeszcze jakiegoś zwolnienia softu.Ja podczas ładowania GTA IV klikam przycisk guide i wszystko płynnie chodzi a gra wczytuję się tak sam jak bez podręcznego menu.

12. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    A mnie najbardziej rajcuje informacja o tym, że będzie szybszy. No co jak co ale troche za wolno przechodzi sie po tych menusach, odbiera zaproszenia, przeglada friendsow w czasie gry itp.

13. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Eee... jak dla mnie to mogli by dodać opcje zmiany wyglądu dashboarda. Ja np. tęsknie za tym starym :) Ten mi się nie podoba za bardzo. Jeśli to ten ze screena, to zapowiada się nieźle. Tak... przeglądarka by się przydała ;) Tak samo jak wgrywanie róznych plików na HDD jak mp3 czy filmy :)

mam pytanie do przedmówców - czemu nie chcecie avatarów? :p

14. tymon1988

tymon1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    PL
    wg mnie powinni wprowadzic takie znany jak:

- szybszy interfejs
    - wiecej opcji w menu
    - przegladarka www
    - aktualna predkosc przy sciaganiu plikow z Live!
    - zgrywanie filmow/muzyki na HDD
    - obsługa napisów do filmów
    - obsługa większości formatów filmów
    - funkcja szybkiego połączenia/przerzucania plików pomiędzy PC a X :)

No to wg. mnie wszystko co trzeba nam do szczęscia :)
    Chyba o niczym nie zapomniałem :)

15. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ... i myślisz że M$ będzie wspierał piractwo filmowe? ;] 95% napisów w formacie MicroDVD (ten najpopularniejszy) jest stosowana do do filmów nielegalnych :p

16. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Nie chodziło w mojej wypowiedzi o to ,że nie chce avatarów.Są bardzo fajne ale niestety zajmują bardzo dużo miejsca na mojej karcie pamięci.

Z twojej wypowiedzi można wywnioskować ,że SONY wspiera piractwo ,gdyż z tego co wiem PS3 posiada obsługę napisów.Ja również byłbym za tym pomysłem ale nie sądze ,żeby M$ zdecydował się na taki ruch.

17. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Co jak co ale avatary to padaka dla mnie mogły by zniknąć, do tego mógł by być troche szybszy.

18. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Przypomnialo mi sie :D Update bedzie pewnie wazyc ok 10MB , i bedzie to ten update , o ktorym sie niedawno mowilo , ze ma rozpoznawac pzrerobione napedy i palic CPU w takich konsolach :DD

19. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    "Ta ostatnia opcja wskazuje na to, że jednak będziemy płacić za tuningowanie swoich awatarów"
    Uhuhu...z tym to pojechał. Gdyby trzeba było płacić MP za ciuszki dla awatarów to ja rezygnuję :]. Ale coś kiedyś było mówione że niby za osiągnięcia ma się dostawać ciuszki związane tematycznie z grami. A jeżeli teraz się mówi o kupowaniu to może mieli na myśli GamerScore jako walutę? Moim zdaniem to nie byłoby takie głupie :p. Tak czy inaczej co do samego dasha to ten NXE jest dla mnie ok. Przejrzysty, i ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń...no jedynie już wspomniana prędkość.

20. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Znając M$ to będziemy za avatary też musieli płacić...U nich nie ma nic za darmo.
    Mi osobiście pasuje taki dash jaki jest, dla mnie większych zmian nie trzeba, ewentualnie tak jak ktoś wyżej powiedział, prędkość przy pobieraniu plików z Live była by wygodną opcją :)

Co do kopiowania muzyki i filmów na dysk - ile wam tego wejdzie? Ja mam laptopa i Xboxa wpięte w jedną sieć, skonfigurowane udostępnianie w odpowiedni sposób i w xboxie normalnie przeglądam muze, filmy, zdjęcia z kompa, tylko tak na prawdę nie jest mi to potrzebne, bo laptop wygodniejszy, gdy chcę jakąś piosenkę wyszukać.

Konsola ma (przynajmniej w moim przypadku) służyć do grania, a komp do reszty :]
    Także też wcale nie marudzę na brak przeglądarki - bez klawiatury i myszki to już nie to samo...Wiem jaka rzeźnia była na PSP z przeglądaniem joyem, napewno xbox niczego lepszego by nie dostarczył (mówię o wygodzie z korzystania a nie o samej przeglądarce i tym co otwiera a czego nie)

21. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    przecież klawiaturke można dokupić, nie? ;p Jeśli by wprowadzili tą przeglądarkę, to wg mnie dużo ludzi, którzy mają tylko pc pod internet to pewno by go sprzedało :D (Ja akurat nie ;))

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum