1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xboksowa telewizja na E3?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Czerwiec 5, 2011.

1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ile to roboty z instalacją talerza satelitarnego, dekodera i ustawieniem wszystkiego, co tego wymaga? Zbyt dużo. Do czego zmierzam? Mam na myśli najnowsze informacje dotyczące premierowej usługi w Xbox Live, noszącej nazwę Xbox Live Diamond.

Ma ona zwiększyć możliwości Waszej konsoli o funkcję oglądania telewizji. Czytając więcej o xboksowej telewizji zastanawiałem się, czy można wytknąć jej konkretną wadę – doszedłem do wniosku, że znalezienie takowej, będzie co najmniej trudne. Zwykła telewizja satelitarna oferuje nam określoną liczbę kanałów, nie mniej nie więcej w zależności od pakietu. W Xbox Live Diamond to Wy decydujecie, jakie kanały chcecie oglądać, a kiedy zmienicie zdanie – usuwacie je z listy. Proste, prawda? Usługa ma być połączeniem wypożyczalni materiałów muzycznych i wideo z Xbox Live oraz sensorem Kinect. Aby z niej korzystać, będziecie musieli wykupić abonament Diamond.

Więcej informacji zostanie ujawnionych najprawdopodobniej na E3. Czekamy z niecierpliwością.

Iksboksowa telewizja na E3?

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    i znowu abonament ... mogli by zrobic cos za zadrmo.

live + diamond a gdzie kasa na gry ??

4. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Silver -> Gold -> Diamond. Coś jeszcze ? Po wykupieniu obydwóch abonamentów kasy na gry wiele nie zostanie =.= Dziwną politykę M$ prowadzi...

5. Robsio3

Robsio3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Zapewne Diamond będzie zawierał także golda w swoim pakiecie, bo jeśli inaczej będzie to nie dorzeczne...

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1690
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Eee szczerze powiedziawszy ja nie wiem jak to ma działać. Przecież ta telewizja nie może nam umożliwić oglądania wszystkich kanałów bo to nie możliwe jest. Jak np. dzięki temu ma się oglądać Premiere? Czy kanały po polsku: TVN, HBO itd.

Jakoś nie widzę tego pomysłu, bynajmniej nie w Polsce (bo wiadomo jak M$ ceni sobie Polskę..).
    Zdecydowanie wolę pozostać przy dekoderze + zmiana softu + karty.

Czekajcie te abonamenty to tak jak Pokemony:
    - Pokemon Gold
    - Pokemon Silver
    - Pokemon Diamond
    - Pokemon Pearl

Hmm wiedziałem, że m$ lubi serię pokemon :D

7. Lordani66

Lordani66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przestańcie płakać biedaczki. Jak nie macie kasy na dodatkowe abonamenty, to ich nie bierzcie. Nie każą wam ich brać od razu, więc...

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Fajna opcja - przynajmniej mają zamiar jakoś to rozwijać ;) A Sony to nawet "zabezpieczyć" się nie umie ;D

9. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Mi by się to nawet spodobało. Jeśli będzie u nas.

10. Pan X

Pan X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Londyn
    Zamiast za telewizje powinni sie wziasc za nowe x'y w koncu xbox to konsola do GIER. Szkoda ze MS wybiera taki kierunek. Na slile robiac z xboxa nie wiadomo co a przy tym zgarnac jak najwiecej kasy. Na pewno ta usluga bedzie tylko w stanach a o reszcie swiata nic nie wspomna.

11. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Nie bądź taki cwaniak bo kiedyś i tobie kasy braknie i ciekawe jak będziesz cienko śpiewał , przez to narzekają że M$ za wszystko kasuje dużą kasę i mogli by już zrobić coś za darmo tka jak koledzy mówią każdy by chciał to mieć ale Gold+to nowe coś i już brak kasy na gry , na szczęście leje na te ceny leje na Golda jak dla mnie Gry na xa są za drogie i koniec . jak będą w takich cenach jak na PC to będę miał oryginałki + Golda + inne pakiety ( jak będą w polsce bo M$ olewa Polskę )

12. Lordani66

Lordani66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    HAHA rozśmieszyłeś mnie.

Po 1. skąd wiesz ile mam a tymbardziej ile będę miał pieniędzy w przyszłości. Nie martw się o mnie.
    2. Nie mówiłem że ja jestem jakiś mega bogaty, ale po prostu irytuje mnie jak ludzie płaczą, jak dodana jest nowa opcja, która jest całkowicie niezależna, niekonieczna, ale płaczą bo chcą mieć wszystko za free a ta opcja jest płatna. Typowe myślenie polaków. "Chcę mieć wszystko, ale za darmo". A jak cię nie stać - to nie bierz, tylko kupuj gry! PROSTE!

13. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Sratata, my nawet nie mamy Video Marketplace, i placimy za dostep do Facebooka, wiec o czym my tu rozmawiamy?

14. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Jezeli cos takiego wyjdzie na pewno mam zamiar kupic.
    Niech bedzie z 10 euro wiecej ale moim zdaniem warto, a od teraz mozna placic na x360 paypalem a wiec beda swietne promocje dla wszystkich :)

15. radek1348

radek1348 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Fajny pomysł, ale jak ktoś nie zna Angielskiego? Bo wątpię żeby tam TVP1 czy TVN od razu były. Jak już będą polskie stacje to MS nie będzie wspierał 360. Niestety w takim kraju żyjemy, niby Angielski to przyszłość ale nie wszyscy mają takie predyspozycje że się od razu nauczą.

16. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Beznadzieja, nawet skypa nie wprowadzili więc co dopiero mowa o telewizji. Starczy Xbox 360 + Marketplace + Live, reszta to zbędne gówienka.

17. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    za wszystko trzeba płacić!!

18. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wątpię by były tam polskojęzyczne kanały. Amerykanie robią to dla siebie, reszta świata ma konsole do gry, czasami coś więcej jeśli znajdą się sponsorzy.
    Co do opłat, teraz gold nie jest taki drogi a przy normalnych zarobkach (zachód europy i USA) to te wszystkie opłaty są symboliczne. Polska dostaje szanse, dostajemy wszystko ale boimy się z tego korzystać. Dlatego jest u nas tak kiepsko bo albo jeszcze nie jesteśmy przyzwyczajeni, albo się boimy, albo otaczają nas złodzieje. Minię jeszcze kilka pokoleń zanim nadrobimy straty i będzie tu normalnie.

19. Margolll

Margolll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    A niech rozwijaja, moze w Poslce tez kiedys takie cos bedzie, przynajmniej cos robia i rozwijaja funkdje konsoli. Jak najbardziej na plus.
    PS: Pamietajcie ze nic nie ma za darmo :)

20. Prevell

Prevell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Narzekacie na ten abonament, ale z drugiej strony możecie oszczędzić na normalnej telewizji satelitarnej :)

21. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    Ja krzyczeć zamiaru nie mam, pozostaje przy koncie Gold i tyle. Może jak kiedyś będę zarabiać to wykupie konto diamond, zamontuje dobrego neta i nie będę płacić za cyfrowy polsat bądź coś innego. Zobaczymy jak to wyjdzie

a mohery pokupią xboxy dla telewizji TRWAM ! : )

Wczytywanie...

Poleć forum