1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 1.6b AlladinXT Bios EvoX-M8-plus (256kb), XBOXHDMaker - problem z odpaleniem gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nerus, Styczeń 25, 2012.

1. Nerus

Nerus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam konsole:
    -Xbox I
    -Wrtsja 1.6b
    -Dash: XBMC
    -Napęd Samsunga

Dzisiaj przerobiłem jeszcze raz cały dysk HDD (SB 80 GB), wgrałem bios EvoX-M8-plus (256kb) z autoinstallera - PuchatyInstaller 1.3 dzieło Puchatego,
    zainstalowałem xbmc jako dash, zaktualizowałem go do najnowszej wersji poprzez ściągnięcie z repo, zablokowałem dysk najnowszym ConfigMagic do wersji 16.
    Włączam oryginalną grę Forza Motorsport i konsola się zacina, brak odzewu ze strony konsoli.
    Posiadam EVtool 1.0.9, tego biosa którego wgrałem nie da się przerobić, nie rozróżnia kernela, posiadam inne jeszcze biosy, bel poszukuje tego jedynego do mojej konsoli.
    Moje pytanie brzmi jak to naprawić, poza tym jaki powinienem mieć bios, gdyż chciałbym korzystać z funkcji IGR, czy w ogóle przyczyna tkwi w biosie czy może w dysku twardym (partycjach)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nerus

Nerus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    [solved]

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA - sam sobie poradziłem, niezły help na forum.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak widać xbox 1 to zabytek, trzeba było pisać w dziale xbox1. Pamiętaj zawsze opisz rozwiązanie problemu, może komuś się przydać.

Wczytywanie...

Poleć forum