1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 1 dziwny układ w środku. Co to jest?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hagmen, Maj 13, 2011.

1. hagmen

hagmen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem używanego xboxa i mam mały problem z tacką. Wysuwa się cała tylko jeżeli dłużej przytrzymam przycisk przy wyłączonym xboxsie. Jeżeli konsola jest włączona i nacisnę przycisk wysuwania tacki to wysunie się do połowy i xbox uruchomi się ponownie. Postanowiłem rozkręcić konsolę i okazało się, że w środku mam jakiś dziwny dodatkowy układ przymocowany na cienkich kabelkach. Zamieszczam kilka zdjęć . Może mi ktoś powiedzieć co to jest i czy ma wpływ na mój problem z tacką?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    A gdzie te zdjęcia ??

4. hagmen

hagmen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    właśnie dodałem bo wcześniej miałem problem z jakimś dziwnym serwerem.

5. mass95

mass95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sandomierz
    może to jest chip do napędu ?

6. hagmen

hagmen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jaka miałaby być jego funkcja?

7. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    alladin XT a właściwie kostka z biosem-przerobonym

8. hagmen

hagmen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki za informację. czy to ma wpływ na to, że tacka mi się wysuwa do połowy i resetuje xbox?

9. hagmen

hagmen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem. Sprawdziłem i rzeczywiście jest to jakiś chipmod bo konsola odpala normalnie na odblokowanym dysku. Problem polega jednak na tym jeżeli zainstaluje jakikolwiek dash z autoinstalera to za każdym razem bez względu na to ile trzymam przycisk power włączy mi się M$ dash i wtedy tacka wysuwa się normalnie. Jeżeli zainstaluje jakiś dash z opcji softmod w autoinstalerze to wtedy uruchamia mi się np. evox ale tacka przestaje normalnie działać. To znaczy mogę ją wysunąć ale tylko jeżeli zrobię to naciskając eject przy wyłączonym xboxsie. Jeśli próbuję wyciągnąć tacke przy załadowanym dashu to konsloa się resetuje.

Wczytywanie...

Poleć forum