1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 1 Error 22 problem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez luk21son, Maj 21, 2012.

1. luk21son

luk21son Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Niedawno kupiłem Xbox-a 1 przerobiony chipem, chciałem dziś zaktualizować sobie Unleash X oraz dodać parę programów.
    Ściągnałem Instalator xbox Media Center i wybrałem pełna instalacje z formatowaniem dysku,
    niestety po resecie wyskoczyl bład 22:
    Error 22: dashbard xbe targets not found on the following directories; e:dash\default.xbe , e:dashboard/default.xbe ; e:evoxdash.xbe
    press a to reinstall your dashboard from a backup

naciskajac a niby sie cos kopiuje, ale po resecie jest to samo.
    poszperalem troche w necie i wskazowka jest reczne usuniecie starych plikow z dysku c i e, tak tez zorbilem rowniez przez menu instalera, nie przyniolo to skutku. ftp mi teraz nie dziala mimo iz wczesniej mialem dobrze skonfigurowane.

sciagnalem instaler puchatego rowniez robiac pelna instalacje (z kazdym mozliwym formatem) i nic.
    co dziwne dodatkowo z plyty puchatego nie odpala mi sie eksplorator dysku.

dalej juz nie mam pomyslow

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gangst3r

Gangst3r Banned Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzeszów
    Po pierwsze możesz skorzystać z mojego instalatora - dostępny tutaj w wersji lite Xbox Mast3r Installer v2 Lite Version (06.03.2012) - Oprogramowanie - XboxArcade
    Widocznie masz ustawione niestandardowo ścieżki do pliku XBE odpowiadającego za start dashboardu lub inną nazwą, niż standardowa (evoxdash.xbe, xboxadash.xbe, avalaunch.xbe, default.xbe). Przyczyną tego jest konfiguracja biosu. Musisz sprawdzać kolejno z nazwami plików jakie podałem wcześniej. Jak wyskoczy error 22 to zmień nazwę pliku na inną.
    Zrobisz to szybko w moim instalatorze bo jest tam menadżer plików. W puchatym tego nie znajdziesz bo dashboard oparty jest o evolutionx, który domyślnie menadżera plików nie posiada.

4. luk21son

luk21son Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedz. Instalowalem miedzy czasie unleasha X z unnego instalatora i po tej instalacji wywalilo mi blad 5 i kontakt z serwisem. Kupilem X-boxa na allegro z zalozonem chipem i tez takie instalacje robilem,
    po rozkreceniu okazalo sie za zadnego chipa nie ma i prawdpodobnie przez to uwalilem.
    Zamonotowalem chip Aladin Xt+2 zainstalowalem nowy Unleash X i wszystko chodzi perfekcyjnie.
    Prawdopodobnie jakbym skorzystal z twojego nstalatora i odpalilbym jakiegos eksplorera to problem rozwiazalbym bez kosztow, ale nauka musi kosztowac.
    dzieki jeszcze raz

Wczytywanie...

Poleć forum