1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 1 - głośność

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FastMan, Grudzień 16, 2011.

1. FastMan

FastMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zaznaczam jeszcze raz, chodzi o starego Xboxa, nie o Xboxa 360.

Przymierzam się do zakupu starego xboxa jako po prostu dodatkowa konsola do drugiego pokoju, miałby on też w dużej mierze służyć do oglądania filmów, zależy mi głównie na formatach DVD i DivX, ale również nie pogardziłbym RMVB. Stąd moje pytanie, czy xbox'y były głośne? Nie chcę zagłuszać konsoli głośnością filmu/gry, tak jak to robię teraz z moim 360 Xenon, bo właśnie głównie używałbym go gdzieś wieczorkiem po cichu żeby nie budzić domowników. Czy w tym przypadku sprzęt podoła wyzwaniu?
    Kolejne pytanie, bo zależało mi będzie tylko na graniu w gry z dysku i na odtwarzaniu filmów DVD, DivX i ewentualnie RMVB, więc w takim przypadku czy obojętnie która przeróbka da radę czy musi być na konkretnym chipie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    konsola jeśli jest nieprzerobiona nie uruchomi nic więcej oprócz orginalnych gier i chyba płyt audio.
    MUSI być przerobiona jeśli chcesz wykonać którąkolwiek z wyżej wypisanych czynności.
    Uruchamianie tych formatów nie sprawi konsoli najmniejszego problemu, z napisami również świetnie sobie radzi.
    Głośność konsoli.... Konsola jest cichuteńka, myślę, że żeby usłyszeć dzwięk z środka konsoli to trzeba stanąć tuż nad nią i się skupić na tym co konkretnie chcemy usłyszeć a i wtedy wątpię czy będziesz coś słyszał. w porównaniu do x360 stary kloc jest bezszelestny. Myślę, że na długości pada nie będziesz w stanie usłyszeć czegokolwiek (oprócz dźwięków z głośników hehe)
    Mój xbox posiada Chip Alladin i tylko na takim zazwyczaj 'pracowałem' więc nie wypowiadam się o innych - polecam po prostu to, co jest pewne w moim przypadku.
    Jeśli zamierzasz kupić konsolę głównie do oglądania filmów to polecam Ci kupić od razu z pilotem, zapłacisz ok. 30,- więcej a bardzo przydatny bajer :p

4. FastMan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O taką odpowiedź mi chodziło ;) W takim razie prawdopodobnie po świętach będę się przymierzał do kupna tego xboxa.

5. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jakiś gość nie pamiętam nicka sprzedajce z obudową Crystal ale na terenie Lublina - może masz blisko i możesz podjechać - ale 200,- chce za niego więc jeszcze musisz wliczyć ew. koszt dojazdu ;P

6. FastMan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Raczej będę na allegro szukał z wysyłką, najlepiej od razu z przeróbką i dyskiem przynajmniej 80gb. Właśnie, powiecie mi jeszcze jak to jest z dyskami? Mogę podpiąć obojętnie jaki dysk ATA, czy musi spełniać konkretnie jakieś wymogi i czy trzeba go przygotować pod komputerem?

7. Graber

Graber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Szczytno
    Kolego moim skromnym zdaniem zainwestuj w to: Asmax Playbox HD Media Player FULL HD. W MediaMarkt cena urządzenia wynosi 119 zł i wszystko czyta, nawet płyty chodnikowe ;)

8. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Ja jak wymieniałem dysk na 80GB (można max chyba 120GB) to najpierw ściągnąłem płytę bootojącą na której są pliki do postawnienia całego systemu na nowo od podstaw więc cała filozofia polegałą na przekręceniu dysków i postawienia na tym 80GB nowego systemu

9. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    XBOX jest bardzo cichy. Kiedyś go miałem to mówię sobie, że zrobili nowsze-X360 i mniej dopracowane hehe:)

Wczytywanie...

Poleć forum