1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 1 - mod X-Evo - jak przegrać na twardy pliki?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ferdynand Fisher, Lipiec 20, 2013.

1. Ferdynand Fisher

Ferdynand Fisher Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam XBoxa 1 z modem X-Evo i wrzuconymi kilkoma grami na twardy dysk. Wśród nich jest Fable 1 w wersji ang. Mam na podmianę pliki z polską wersją językową ale poległem na próbie ich wrzucenia na twardy dysk konsoli. Próbowałem zwyczajnie nagrać pliki na DVD na PC - po włożeniu nagranej płytki xbox 1 uważa iż nie ma żadnej płyty DVD w napędzie (napęd DVD jest w xboxie sprawny). Próbowałem podłączyć go kablem sieciowym do routera i przez niego do PC gdzie utworzyłem serwer FTP - nic z tego bo jest stan "no link". Przy podpięciu bezpośrednio do PC jest to samo. Jak to cholerstwo ruszyć? Trzeba coś dograć na płycie DVD wraz z plikami o jakie mi chodzi?

Dla informacji powtórzę: chodzi o XBOX 1 (zwany klockiem ;) )

EDIT

Nagrałem też płytę DVD z plikami spolszczającymi (w sumie 10MB) korzystając z obrazu stworzonego przez program Qwix. I też klapa - wg xboxa w napędzie nie ma dysku. Może nie powinienem wrzucać całego katalogu POLlang tylko osobno pliki bezpośrednio na płytkę? Tyle że już tego dzisiaj tego nie sprawdzę gdyż nie mam już czystych płytek. Zresztą nie sądzę by taka była przyczyna.

Wczytywanie...

Poleć forum