1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[XBOX 1] Naprawa kabla AV

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez evilek, Maj 20, 2014.

1. evilek

evilek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od wielu lat (bodajże od 2004 roku :p) jestem dumnym posiadaczem pierwszego XBOX-a (wielkiego czarnucha, nie 360, zresztą ten miał chyba premierę rok później :p). Konsola nigdy nie sprawiała żadnych problemów, nadal mam sprawny oryginalny pad, tacka na płyty się wysuwa, wszystko git. Niestety chciałem sobie ostatnio pograć i jest kłopot z kablem AV a ściślej z torem wideo. Mówiąc najogólniej "nie łączy", trzeba poruszać zaraz za wtyczką i odpowiednio ustawić przewód żeby sygnał dochodził. Jestem pewny, że to nie gniazdo w konsoli, bo ruszając wtyczką nic się nie dzieje a trzymanie wtyczki na sztywno i poruszanie kablem powoduje, że obraz raz jest - raz nie.

Stąd pytanie - czy da radę jakoś tą wtyczkę otworzyć, rozłożyć, czy jak to tam nazwać? Żeby ewentualnie skrócić kabelki, albo zlutować ten "naderwany". Wiem, że zakup kabla na allegro to nie jest jakiś gigantyczny wydatek, ale wyznaję zasadę, że dopóki się da coś naprawić, to trzeba próbować. :p

Wczytywanie...

Poleć forum