1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 1 (ORGINAL) Przerobka

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez italiano1984bp, Listopad 23, 2013.

1. italiano1984bp

italiano1984bp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bristol, United Kingdom, United Kingdom
    Czesc.

Dzis w moje rece wpadl xbox 1 (orginal) ten stary odziwo dziala mam wiec w zwiazku z tym pytanie jak mozna go przerobic chodzi mi o instalacje xbmc i avalunch jesli mnie pamiec nie myli takie cos bylo na starego x'a
    jest jakias opcja zeby zrobic to z poziomu konsoli tzn jakas plytka ktora to robi slyszalem ze jest ale nikt nie potrafi podac jej nazwy jakies mast3r cos tam ktos zna sposob byl bym wdzieczny za tutka krok po kroku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    widzisz, gdybyś poświęcił dosłowie te 3 sekundy to byś znalazł temat który rozwiewa wszystkie Twoje pytania - jest nawet tutek który poprowadzi Cię za rączkę

Wczytywanie...

Poleć forum