1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 1 usb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yugo, Lipiec 28, 2010.

1. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Witam!

To znowu ja (wczoraj też pisałem ;d) , mam pytanie :

Czy opłaca się zamontować USB w miejscu portu pada?
    Tzn. myślę nad tym , gdyż chciałbym ściągać gierki ,wrzucać na pendrive'a , i z pendrive'a wrzucać na dysk przerobionego xbox'a (nagrywarka dvd nie działa , dlatego szukam obejścia tego problemu :D).

I tu mam pytanie , czy to jest skuteczne?
    Czytałem , że jest OK , nie ma problemów oraz , że podczas kopiowania są różne błędy i trzeba zaczynać od nowa , potem może znowu wystąpić błąd i tak można godzinami , to jak z tym jest?
    Oczywiście rozumiem , że potrzebny do tego jakiś "markowy" USB znanej firmy , a nie jakiś z bazaru made in China ;)

Aha , chciałem na Allegro zamówić taką usługę , no i napisałem do gościa co ma aukcję o softmoodowaniu xbox'a/dorabianiu usb ,to powiedział ,że się USB nie opłaca ,że są błędy właśnie itd, i jeszcze że potrzebne 2 kable od padów.

To jak to z tym jest?

Pozdrawiam!

PS.Polećcie mi jakiś DOBRY boks na Xbox'a (jedynkę) , ale żeby sterowanie było "guziczkami" jeśli można , bo w EA Fight Night 2004 jest sterowanie gałkami , i jak dla mnie jest trochę "nieporęczne"
    //
    Bardzo proszę , odpowiedźcie ;D
    //HoFi: Używaj opcji "EDYTUJ" ,nastepny taki post i warn

2. Lotnik421 Xbox One

3. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    chodzi ci o tego starego xboxa?

4. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    @up
    Tak , przecież napisałem XBOX 1 ;> , chodzi o stare czarne pudło z zielonym kółeczkiem z napisem XBOX.

5. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    opłaca się, Fight Night 2004 ma dobre sterowanie, bo załozmy klawiszologie w innej grze, ktora sobie marzysz. bedzie brakowac miejsca na ciosy podbrodkowe i haki a poza tym byloby niewygodnie trzepac te guziczki. jak sie przyzwyczaisz to bedziesz gniotl i miazdzyl,

6. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    @up
    Ok , to boks mamy z głowy.
    Mówisz , że opłaca się to USB w miejsce pada , a czy nie będzie problemów z wrzucaniem gier z PenDrive'a na dysk twardy konsoli?

Aha , i czy miałbym wrzucać gry w .iso , czy iso rozpakować w jakiś folder i ten cały folder na dysk?

@edit
    ziomek ,co się tym zajmuje , tak mi napisał :

Ale juz mowie że beda problemy jesli planuje pan przezucaniie gier przez
    usb lub savy....

Bo po chwili i tak przestanie rozpoznawaci pendriva i bedzie komunikat
    nierozpoznawalne urzadzenie czy cos w tym stylu......Kupici kabel ftp
    grosze kosztuje i po bólu...

--
    czyli co , nie ma sensu tego montować?..

7. Ken Marinaris

Ken Marinaris Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, FTP bedzie najlepszym rozwiazaniem dla ciebie.
    Zostaw montowanie tego usb w spokoju (zreszta sa kable do xboksa, zakonczone zenska koncowka USB i nie trzeba nic montowac.)
    Trzeba zrzucac cale ISO

Wczytywanie...

Poleć forum