1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 1000 zł

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez leave133, Styczeń 7, 2012.

1. leave133

leave133 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.
    Mam zamiar kupić Xboxa za cenę do 1000 zł i prosiłbym o rady jakiego wybrać. Dodam że chciałbym konsole na pewno nową, ponieważ chcę grać live z kumplami, ale zastanawiam się czy kupić np. w Empiku lub Media Markt, czy w sklepie internetowym. Nie wiem czy opłaca się kupić 4gb z jakimiś grami w zestawie czy 250gb, dlatego proszę o wasze rady !

2. Lotnik421 Xbox One

3. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Ważną sprawą jest czy zamierzasz konsole przerabiać.

4. leave133

leave133 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie zamierzam przerabiać, no chyba że za kilka lat kiedy znudzi mi się granie live, albo nie będę miał siana na gry. ;)

5. jojo_sct

jojo_sct Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To wszystko zależy od ciebie czy będziesz chciał konsole przerobić czy nie, jeżeli stać cię na oryginały i chcesz grać na live to proponuje kupić 4gb z grami żeby mieć na początek w coś pograć. A w późniejszym czasie jak będzie ci doskwierał brak miejsca na np. dodatki dla gier zawsze możesz dokupić dysk.
    No chyba że zamierzasz przerobić ale wiąże się to też z utratą gwarancji to proponowałbym kupić slima 4gb bez gier za 800zł + przeróbka 150zł

6. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    To na twoim miejscu bym szukał Xbox 360 Slim 250 GB nowy. Ceny oscylują w granicach 1000zł. Rok produkcji jak najpóźniejszy tzn najlepiej z tego roku lub końcówki tamtego. Gdzie kupić ? Sklepi internetowy jest najlepszą opcją ponieważ ceny są o wiele mniejsze a w razie gwarancji i tak odsyłasz do Microsfotu.

7. leave133

leave133 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. jojo_sct

jojo_sct Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi się wydaje że to będzie najlepszy wybór tym bardziej że sklep znany i zaufany.

Wczytywanie...

Poleć forum