1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 1gen Component cable

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kokoc22, Maj 5, 2014.

1. kokoc22

kokoc22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otóż za jakiś czas chciałbym sobie kupić zwykłego xboxa i mam pytanie czy jeżeli dokupię do niego kabel component(o ile taki istnieje do zwyklego xa) to wniesie mi to duża różnice co do obrazu ? i czy istnieją takie które będą uniwersalne czyli z do kilku konsol coś takiego typu 4 in 1 Component Cable for PS2 PS3 XBox 360 Wii on HDTV CGG0001 - ClimaxDigital tylko zależy mi na xboxsie 1gen,ps2 i nintendo 64 i czy cena ma co do jakości tego kabla ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Różnica jest dosc duża. Lecz znalezienie takiego przewodu graniczy z cudem. Ten oczywiście jest zły

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

4. kokoc22

kokoc22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ten wrzuciłem tylko jako przykład ;) to czym mam się kierować przy zakupie takiego kabla aby był właściwy i dał tą różnice w obrazie ;)

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Musi byc dla xbox 1

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

6. kokoc22

kokoc22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli nie żadne uniwersalne tylko dla 1 konsoli ?

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    no taki jak podałeś w poście nr1 się nie nada z prostego powodu:
    wtyczka nie będzie pasować, przeczytaj opis produktu

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Tak jak napisał Akir taki kabel bardzo ciężko zdobyć. Ja swego czasu kupiłem przejściówkę firmy BigBen, bo chciałem podłączyć kabel optyczny do kina domowego i okazało się, że oprócz tego wyjścia na optyka ma też cinche z wyjściem componentowym łącznie z audio. Dziś bardzo mnie się to przydaje, bo wystarczy, że podłączę 5 chinchy do tego wyjścia z wejściem w tv i mam na Xboxie wszystkie rozdziałki łącznie z 1080 i. Xbox Media Center z jego superowymi skórkami wygłąda obłędnie w takiej rozdzielczości. Jedynie na Allegro można spotkać takie kable. Polecam Ci też sprawdzić sklep Robson, bo oni mają czasami takie rzadkie, dobre, starocie.

Wczytywanie...

Poleć forum