1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 2006 kilka pytan

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez feleq144, Czerwiec 25, 2011.

1. feleq144

feleq144 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Quantico
    Witam dostałem od kumpla xboxa z 2006 roku i mam otóż kilka pytań ponieważ nie znam na konsolach :)
    1. Chciałbym sie upewnic ze jezeli mam konsole z 2006r Premium to posiada ona Xenona i napęd Lite-On?
    2.Konsola ma RROD 0102. Czy sposób z gumkami jest skuteczny? Czy nie przeszkadza że konsola jest z 2006?

2. Lotnik421 Xbox One

3. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Testowałem sposób z gumkami konsola jeden dzień działał potem znowu powrócił rod luty była poprawiane parę razy pasta tez wymieniana konsole z 2006 to złom i nie opłaca się pakować pieniądze w naprawy.

4. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    co Ty gadasz ... gumki działają :) śmiało zrób gumki i wymień paste na Arctic Silver :) zrobiłem tak koledzie i działa już 5miesięcy

5. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gumki można zrobić. To ile konsola będzie działała po tej "operacji" to loteria.

6. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Ja zmieniłem paste i chodzi więc polecam. A gumki nie zaszkodzą a mogą pomóc.

7. liki2910

liki2910 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja kupiłem 5 dni temu konsolę z 2008 z RROD 0022 tylko dla napędu. Ale postanowiłem pobawić się z nią i zrobić kilka fixów. Zrobiłem x-clamp bez rezultatów reflow także bez rezultatów. Zamierzam jeszcze spróbować z gumkami ale nie myślę że będzie działało. Czytałem gdzieś że reballing jest skuteczny ale tylko gdy jest wykonany w profesjonalny serwisie i ma kulki BGA ołowiane bo nie "kruszą" się tak szybko jak zwykłe.

Nie był bym tego taki pewien słyszałem że gumki potrafią poważnie odkształcić płytę główną.

8. feleq144

feleq144 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Quantico
    a jak sprawdzić jaki konsola ma LT?

9. feleq144

feleq144 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Quantico
    jeszcze mam jedno pytanie :p
    To moje pierwsze spotkania z xem i nie wiem gdzie nakładać tą paste :D Pokieruje ktoś albo jakieś zdjęcia? :) Będę wdzięczny :)

10. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    na yt masz dużo poradników ;)

11. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Napisałem tylko ze swojego przykładu konsola po zrobieniu gumek tylko dzień działał potem rozkręciłem czy się nie rozpadły były całe po wymienię pasty znowu pochodziła z dzień dwa dla tego nie polecam tego złomu teraz kupiłem jaspera z 2009 i śmiga w ogolę się nie grzeje i jest cichy.

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie kupuj takiej konsoli bo sam jej nie naprawisz, może podziałać parę dni a może i parę miesięcy ale to loteria no i tak czy siak padnie.

13. feleq144

feleq144 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Quantico
    Ja ją dostałem :p

Wczytywanie...

Poleć forum